Neukojený beran přeskočil ohradu a během jediného dne zplodil 33 potomků

Jedenáctiměsíční beran Randy zažil ve svém životě jeden opravdu zajímavý den. Stačilo mu k tomu pouze přeskočit ohradu, díky čemuž se dostal ke stádu ovcí.
Hashtagy článku: #Anglie #Zábava
zdroj: Pixabay
reklama

Na farmě v anglickém Desborough chovají více než 100 ovcí, které jsou rozdelěny do dvou skupin tak, aby nová mlaďata přicházela na svět ve dvou obdobích. Randy (beran) však na nic nečekal a svým heroickým jeden a půl metrů vysokým skokem si šel pro své.

Výsledkem jeho "řádění" je 13 nově narozených potomků a dalších 20 na cestě. Díky tomu dostal beran od farmářů právě ono rošťácké jméno Randy.

"Na tváři mu spokojeně zářil pořádný úsměv," popsal farmář Ed Randyho výraz po divokém dni.

"Když jsou ovce připravené mít potomky, vydávají vůni, která dohání berany k šílenství. Je to docela komické," přidal další z farmářů Ryan.

Randy však zplodil potomků až moc, a tak musela s péči o mladé pomáhat i Ryanova celá rodina. "Hodně nás to překvapilo, když jsme zjistili, kolik našich ovcí je v očekávání. Nejdříve jsme měli podezření jen u pár, ale veterinář nám nakonec řekl, že budeme mít minimálně třicet březích ovcí. Nikdo z nás nechápe, jak to mohl Randy zvládnout za jediný den," dodal Ryan.

Inu, Randy prostě ví, jak si zpříjemnit den.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 6x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...