MikeJePan už NENÍ PÁN! Podívejte na seriál videí, ve kterých ho sarkasticky stírá jeho největší hater

Na problematiku kontroverzní osoby youtubera MikeJePan, neboli "Mikeše", jak jej sám oslovuje, se zaměřuje na svém FB profilu bývalý zpěvák chlapecké skupiny T-boyz Petr Vojnar.
zdroj: Facebook, Petr Vojnar 2x
reklama

MikeJePan získal svou popularitu na Youtube díky urážení pražských strážníků a arogantně vedeném Youtube marketingu, který jeho fanouškům, zejména těm mladším, kupodivu imponuje.

My vám nyní přinášíme na jednom místě seriál všech videí jeho největšího internetového kritika Petra Vojnara, který reaguje na mnohá Youtouberova videa, kritizuje jeho chování zejména ze společenského hlediska a často naráží na nesrovnalosti, které MikeJePan prezentuje na svém Youtuber kanálu se skutečnou realitou.

Ve videích svou kritiku prezentuje často skvělými střihy a prostřihy, ke kterým přidáva vtipné, ironické a sarkastické poznámky směrem k Mikeovi, internetovému marketéru Janu Plavci a dalším osobám okolo ostře sledovaného Youtubera.

Nutno podotknout, že s přibývajícími díly svou kritiku stupňuje a rovněž zvedá kvalitu videí, proto se rozhodně vyplatí zkouknout všechny díly.

Začínáme právě teď...

autor: c

Video 1 z 21

reklama
Ohodnoťte článek
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...