Porota málem vyhodila rapery už při prvním castingu, nakonec vyhráli celou soutěž!

Tak tohle se jen tak nestává! Porota britského X-Factoru málem vyhodila raperskou skupinu Rak-Su už při úvodním castingu. Nakonec však celou soutěž vyhráli.
Hashtagy článku: #Hudba #Video #X-Factor
zdroj: Youtube, The X Factor UK
reklama

Když zpívali píseň Señorita od Justina Timberlakea, tak to vypadalo s jejich šancemi na postup z castingového kola velice nahnutě. Pak však zazpívali vlastní píseň I'm Feeling You a zaslouženě postoupili.

Skupinu si v pozdější fázi soutěže vzal pod svá křídla nejznámější porotce talentových soutěží Simon Cowell, který již mentoroval známé skupiny jako One Direction nebo Fifth Harmony.

Rak-su pod vedením zkušeného porotce celý X-Factor vyhrálo! Pro Simona Cowella to byla první výhra skupiny za jeho bohatou účast v X-Factoru v Británii a USA.

Podívejte nejprve na jejich casting. První pokus trochu zaskřípal, ale vlastní píseň jim opravdu sedla!

A poté na jejich finálovou píseň, která byla rovněž vlastní, a která jim zajistila výhru. Nutno říci, že ladí jim to perfektně a vyhráli zcela zaslouženě.

Vypadá to tedy, že jakmile vydají album, tak se můžeme těšit na novou světovou skupinu, od které uslyšíme spoustu písní v rádíích a uvidíme spoustu klipů na internetu.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...