Eva Perkausová hlásí návrat na televizní obrazovky: Prozradila, že potřebuje adrenalin, který jí chyběl

Po půlroční mateřské dovolené se Eva Perkausová vrací do víru televizního vysílání. Jak sama přiznává, adrenalin spojený s živým vysíláním jí nesmírně chyběl. Co od jejího návratu na obrazovky CNN Prima News diváci mohou očekávat?
Hashtagy článku: #ŽádnéNicNásNenapadlo
zdroj: instagram.com / Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Poslední pátek v červnu se televizní obrazovky znovu rozzářily půvabem Evy Perkausové, která se po půlroční pauze věnované rodině vrátila k moderování zpravodajství na CNN Prima News. Eva, která je nyní matkou dvou synů, přiznává, že jí dynamika a rychlost televizního světa velice chyběla.

Foto: instagram.com

V lednu tohoto roku se Eva stala podruhé matkou, když přivedla na svět syna Ariana. Po vítaném období, kdy se mohla plně věnovat své rodině, přichází čas opět se ponořit do pracovních vod. „Půl roku s dětmi bylo nádherné, ale adrenalin před kamerou mi opravdu chyběl," sdělila Perkausová v rozhovoru pro ShowTime.

Navzdory tomu, že její návrat do studia provázely určité obavy - vždyť se po delší době znovu setkávala s kolegy a nevyhnula se ani nervozitě před opětovným setkáním s diváky - rychle se znovu adaptovala na rytmus televizní práce. „Jsem ten typ, který adrenalin potřebuje a adrenalin před obrazovkou je vždycky. Je to živé vysílání," objasnila své pocity.

Foto: instagram.com

V osobní rovině se Eva Perkausová snaží najít rovnováhu mezi prací a rodinným životem, což není vždy snadné, zejména s dvěma malými dětmi doma. Přiznává, že její aktuální oblíbenou oázou klidu je kadeřnický salon, kde si může odpočinout a načerpat nové síly. „S dvěma malými syny není moc volného času, ale zvládáme to," dodává s úsměvem.

Eva Perkausová se tak vrací na televizní obrazovky nejen s novou energií, ale i s novými životními zkušenostmi, které jistě obohatí její další profesní cestu. Její diváci již s napětím očekávají, jak se její mateřské zkušenosti promítnou do jejího moderování, které už před mateřskou dovolenou mělo vysoké standardy.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení