4leté děvčátko rozdalo kamarádům ve školce balíčky, místo bonbónů v nich byly drogy

Naprosto strašná věc se odehrála v americkém městě Selbyville. Teprve 4letá dívka rozdala svým kamarádům ve školce dárkové balíčky, v těch ovšem nebyly žádné bonbóny, či jiné cukrovinky, ale čistý heroin.
Hashtagy článku: #Děti #Jídlo #Šokující
zdroj: zdroj: CC-BY, Flickr.com/tabor-roeder - Phil Roeder
reklama
Rate this post

Jejich vzhled přišel zaměstancům školky velmi podezřelý, a tak zavolali policii. Ta poté zjistila, že v sáčcích je heroin. Podle policie její batoh obsahoval celkem 250 sáčků, tedy necelé 4 gramy, dále uvedli, že žádné z dětí obsah sáčku neochutnalo.

Poté již nebylo těžké vypátrat, že tyto "cukrovinky" patřily její matce. Ta ji totiž dala svůj batoh místo toho, který původně patřil holčičce, protože jej poničil pes. A tak nechtěně udělala ze své dcery dost možná nejmladší dealerku heroinu na světě.

Matka jménem Alicia Tull (30) byla obviněna z ohrožení mravní výchovy dítěte a držení drog. Na kauci byla puštěna za částku 120 000 korun. Inu kontakty z podsvětí se ji jistě hodily...

Její tři děti ve věku 4-11 let byly dány do náhradní péče, matce byl zakázan jakýkoliv kontakt a zřejmě ji nečeká pěkná budoucnost.

autor: c

reklama
Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení