Agáta Hanychová o soudech s tatínky: Soukup s Prachařem se proti ní spikli

Agáta Hanychová (39) řeší neustálé boje s tatínky svých dcer Jakubem Prachařem a Jaromírem Soukupem. Jejich spory o děti se řešily i u soudu. Naposledy se to mezi dvojicemi dost vyhrotilo a na žádné dohodě se vůbec nedomluvili. S více detaily se influencerka nyní podělila v podcastu, který má s Ornellou Koktovou.
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Agáta Hanychová: Jakub Prachař a Jaromír Soukup se proti mně spikli

Agáta Hanychová měla náročný týden. Nejenže má za sebou soudní procesy, které trvaly dva dny v kuse, ale zároveň její syn Kryšpín byl v nemocnici na plánované operaci. Influencerka se ale nemůže rozdvojit. Když se řešil soud s Jakubem Prachařem o dceři Mie, tak Agáta k soudu nepřišla, poslala jen právničku. Ze soudu s Jaromírem Soukupem o Rozárku pak prchla, jak jen to šlo, do nemocnice za synem.

„Já jsem na prvním soudu nebyla, protože jsem tam nemusela. Myslím si, že od toho si platíš právníka, abys tam prostě nemusela chodit. Ale když jsem viděla ty dva nasraný a zlý chlapy, jak se na mě koukají, jakože jsem udělala tu nejhorší věc na světě, a já jsem jim vlastně jen porodila dvě holky,“ začala se svěřovat Agáta se svými pocity Ornelle Koktové v jejich společném podcastu.

Foto: instagram.com

Jakub s Jaromírem se spojili

Zároveň přiznala, že Jakub Prachař vždycky brojil proti Jaromíru Soukupovi, nyní se však spojili proti ní. „Oni se semknuli ještě proti mně, což jsem se dozvěděla u soudu, kdy advokátka Jaromíra přiznala, že si jejich advokáti mezi sebou udělali pakt,“ řekla Agáta, která u soudu chtěla vybojovat víc peněz pro své děti a mít normální střídavou péči.

U soudu se podle jejích slov řešila pouze jedna věc, a to finance. Došla slova i na společný podcast, za který dámy zřejmě nevydělávají málo peněz. „Oni se ukázali jako bezcharakterní lidé. Já si myslím, že Jakub je velice úspěšný ve své práci, nemusí nám závidět Herohero, tady Jaromír si taky založil Herohero,“ pronesla Agáta, která má prozatím od soudu pokoj. Domluva se uzavřela na dobu neurčitou.

Největší zklamání

Kdo však Agátu nejvíce zklamal, byl její bývalý manažer Josef Koudelka, který k soudu dorazil také, ale podpořit Jakuba Prachaře. U toho byla i redakce eXtra.cz. „Já jsem tomu Pepínovi pomohla, jinak by dělal pořád na benzínce. Takže mně přijde, že si každý na mně ukrojil něco a pak se tihle tři proti mně semknou,“ dodala smutně Agáta.

Agáta Hanychová prochází těžkým obdobím plným soudních sporů a osobních zklamání. Ačkoli se zdá, že má prozatím od soudu pokoj, její vztahy s bývalými partnery zůstávají napjaté a plné nevyřešených otázek. Jak se bude její situace dále vyvíjet a zda se podaří najít nějaké trvalé řešení, zůstává otevřenou otázkou.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení