Agáta Hanychová: Právnička se kvůli Soukupovi zhroutila. Prozradila šokující částku za soudy


zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Influencerka Agáta Hanychová (39) má za sebou definitivní soud s otci svých dětí, Jaromírem Soukupem (55) a Jakubem Prachařem (41). V podcastu Agáta a Ornella show se rozpovídala o průběhu soudu a finančních nákladech spojených s právními službami.

Právníci mě stáli přes 400 tisíc

Agáta Hanychová se svěřila, že její soudní proces s Jaromírem Soukupem a Jakubem Prachařem byl velmi nákladný. „U soudu se řešilo, kolik vydělávám peněz a jak je úspěšné naše HeroHero. To mi přišlo na tom nejsmutnější,“ uvedla. Právníci ji stáli 400 tisíc korun. „Právník stojí 3 500 na hodinu. Každou minutu platíš. Je to jejich práce,“ vysvětlila Agáta. „Po prvním hovoru mě to stálo 20 tisíc,“ dodala.

Ornella Koktová, její podcastová partnerka, si všimla, že Agátě spadl obrovský balvan ze srdce, i když stále cítí křivdu. „Ukázali se jako bezcharakterní lidé. Když to ze mě spadlo, tak jsem hrozně plakala,“ prozradila Agáta.

Nová pravidla pro dcery

Agáta také uvedla, že soudní rozhodnutí ovlivnilo způsob, jakým může sdílet fotografie svých dcer na sociálních sítích. „Miu fotit můžu do rodinného alba. Nesmí tam být ani její hlas. Musím dokonce do třiceti dní smazat veškeré fotky, kde je Mia nebo Róza,“ vysvětlila.

Foto: instagram.com

Soukup mi u soudu nadával

Hanychová také prozradila, že Jaromír Soukup byl na ni u soudu velmi hrubý. „Jaromír mi nadával u soudu. Soudkyně to neslyšela. Řekl mi třeba kuno,“* sdělila Agáta. Soukup měl údajně nadávat i její právničce, která se z toho zhroutila. „Nebo nadával i mé právničce, která se zhroutila, takže jsem měla jinou,“ dodala.

Agáta si nyní musí dávat pozor na to, co říká v podcastu, aby se znovu nedostala do problémů. „Sankce můžou být za to, jak o nich mluvím tady,“ varovala.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení