Alarmující předpověď Baby Vangy pro rok 2024, která se již naplnila


Hashtagy článku: #Baba Vanga
zdroj: Foto: facebook.com
reklama
2.1/5 - (7 votes)

Slavná bulharská jasnovidka Baba Vanga v průběhu let šokovala svět svými děsivě přesnými předpověďmi a nyní se dvě z jejích vizí pro rok 2024 splnily, jen za těchto pár měsíců v roce.

I když bulharská mystička zemřela před více než 25 lety, její proroctví prý platí dodnes. Baba Vanga byla v dětství oslepena v písečné bouři a tomu přisuzovala své věštění, s jehož pomocí prý věštila mnoho světových událostí. Mimo jiné předpověděla sluneční erupci, o které řekla, že nastane 1. prosince a 1. prosince 2023 k ní skutečně došlo.

Baba Vanga prý předpověděla jak teroristické útoky z 11. září, tak brexit. Nyní se již naplnily dvě její předpovědi pro rok 2024 a jednou z nich je ekonomická krize zasahující Spojené království.

Jasnovidka tvrdila, že svět bude letos čelit hospodářské krizi – a Spojené království a Japonsko právě tento problém aktuálně řeší.

Úřad pro národní statistiku potvrdil, že hrubý domácí produkt (HDP) ve Spojeném království loňským prosincem klesl o 0,3 % více, než se očekávalo. Je to důsledek poklesu ve všech hlavních sektorech ekonomiky a kolapsu maloobchodních tržeb.

V Japonsku je jen aktuálně na 34letém minimu, země nyní v celosvětovém žebříčku klesla zpět na čtvrté místo a na třetím místě je předběhlo Německo.

Podle další věštecké předpovědi se letos očekávají drastické průlomy ve zdravotnictví a v posledních týdnech se potvrdilo, že vědci aktuálně pracují na vývoji vakcíny proti rakovině plic. Vědci z Oxfordské univerzity, Francis Crick Institute a University College London spolupracují na „LungVax“ a od největších britských charitativních organizací získali 1,7 milionu liber na financování 3 000 vakcín.

Ale nejen Baba Vanga má předpovědi na rok 2024. Athos Salomé, také známý jako žijící Nostradamus, varoval, že rok 2024 bude rokem nové kapitoly v dějinách lidstva, která předpovídá „tři dny temnoty“, pravděpodobně kvůli sluneční erupci.

Salomé uvedla, že ačkoli se tyto jevy vyskytují každých pár dní, obvykle nemají na Zemi zásadní dopad. Dne 24. března však vědci zaznamenali sluneční erupci třídy X (nejvyšší intenzita), která by podle nich mohla být největším podobným jevem od roku 2017. Účinky toho ještě nebyly plně vyhodnoceny, ale Salomé tomu, a také zatmění Slunce 8. dubna, ve svých předpovědích připisovala velký význam.

Pokračujte ve čtení.
2.1/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení