Americký prezident Biden rád líbá cizí ženy. Tohle by Trumpovi jen tak neprošlo

Nový americký prezident Biden má poněkud odlišné představy o osobním prostoru cizích žen, a to včetně nezletilých. Rád tu a tam některou z nich políbí. Nové první dámě Jill Bidenové to zdá se, že nevadí.
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (1 vote)

Dovedete si představit, jakou smršť urážek ve všech médiích světa by vyvolalo něco takového v podání dnes již bývalého prezidenta Trumpa? Jak by najednou vylezly na povrch všechny feministky světa, hnutí MeeToo a mnohé další jistě potřebné organizace?

U podobného Trumpova chování tomu Bidenovému by byl s vysokou pravděpodobností vytvořen mediální narativ predátora.

Zaráží nás ten dvojí metr, který je v posledních letech uplatňován. Harvey Weinstein byl jistě ve své branži velké zvíře a predátor, který svým chováním odstartoval hnutí MeeToo.

Následoval však hon na čarodějnice, který vyústil v konec kariéry několika známých herců, které média naprosto odrovnala. V Hollywoodu tak skončil například do té doby oblíbený herec Kevin Spacey či nedávno Pirát z Karibiku Johnny Depp.

Ukazuje to zároveň obrovskou moc zejména amerických médii, které mají tu sílu člověka s nadsázkou řečeno veřejně popravit a tento příběh šířit po celém světě. A je jen na jejich preferencích, u koho se tak stane, a koho nechají být.

Je tedy zvláštní, že byl veškeré vážné kritice za své nepatřičné jednání ušetřen prezident Biden, jehož chování řešilo jen okrajově pár médií. Ale cynik by řekl, Biden je prezident a účel světí prostředky.

Podívejte nyní na další Bidenova videa, ve kterých dochází i k osahávání žen...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Na jednom ze starších snímků Joe Biden nepatřičně osahává několik žen.

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Na dalším videu dochází k nepříjemným dotekům a polibku s mladou dívkou, které se tato náklonnost od mnohem staršího Bidena očividně příliš nelíbí.

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Optikou mnoha amerických médií by v případě jiných osob jistě šlo v následujícím videu o sexuální obtěžování na pracovišti.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení