Ani žena Attily Végha se s poraženým Vémolou moc nepárala. Terminátorovi se vysmála

O víkendu proběhl v O2 aréně zápas století v MMA mezi slovenským šampionem Bellatoru Attilou Véghem a nejslavnějším českým zápasníkem současnosti Karlosem Vémolou. Zápas vyhrál dominantním způsobem Attila Végh, který Vémolu vůbec k ničemu nepustil.
zdroj: zdroj: Instagram, veghattila/Youtube
reklama
5/5 - (3 votes)

Karlos Vémola tak musel skousnout nejen těžkou prohru a konec svého snu o návratu do amerického UFC, ale i mnoho uštěpačných vtípků na svou osobu.

V prvních rozhovorech po zápasu bylo vidět, že je Vémola naměkko tak, jako by byl každý, kterému se během chvíle rozplynul jeho životní sen. Na Karlosovi bylo vidět, že i takový tvrďák má city a zklamání prožívá těžce jako kdokoliv z nás.

Karlos Vémola si za vtípky na svou osobu může do určité míry sám, protože se dostal do role tlučhuby a se svými seběvědomými prohlášením to mnohdy až přeháněl. Skromný a věčně pozitivně naladěný Végh vypadal oproti němu během posledních měsíců jako noc a den.

Ovšem, kdyby Karlos nedělal, co dělal, nikdy by to nebyl "zápas století", nikdy by se nevyprodala O2 aréna a nikdy by vítězovi netleskalo dvacet tisíc diváků a statisíce dalších u televizních obrazovek.

Za svou přílišnou namyšlenost si teď Vémola vypíjí pomyslnný kalich hořkosti až do dna. Na druhou stranu mu patří obrovské díky za to, co pro MMA udělal a za to, kde české MMA v současnosti je.

Terminátor, který o sobě prohlašoval, jak porazí každého a navíc jakým způsobem, se stal po KO, při kterém skončil ležet na zemi, na internetu terčem mnoha vtípku. Ránu do pošramocené psychiky přidala i Attilova žena na svém Instastories.

"Eeeeeej! Tak teda lvi dožrali," rýpla si do Vémoly, což byla vysmívavá narážka na jeho hlášku "Lvi žerou první". Nutno podotknout, že oproti internetu byla ještě mírná.

Podívejte v galerii na vtípky, které se po jeho prohře na internetu vyrojily.

1

Obrázek 1 z 4

Takto se Natálie Véghová vysmála soupeři svého muže.

Podívejte na další vtípky, které připravil internet...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení