Arabský princ zažil největší párty života. Při divokém večírku zemřel

Arabský princ Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi patrně zažil v Londýně největší párty svého života, avšak ke vší smůle byla jeho poslední.
Hashtagy článku: #Párty #Tragédie
zdroj: Twitter/Instagram
reklama
5/5 - (5 votes)

V jednom z luxusních londýnských bytů se podle informací britských médií odehrávala párty, která nemá obdoby. Na divokém večírku probíhaly bujaré orgie s mnoha ženami a v obrovské míře se zde holdovalo drogám.

Syn arabského sultána na následky této divoké párty zemřel. Podle prvních informací stojí za smrtí děvatatřicetiletého prince nadměrné užití drog.

Záchranáři, kteří byli přivoláni na místo, už pouze konstatovali princovu smrt. V luxusním bytě poté našly spoustu drog. Na základě toho následně kontaktovali policii.

Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi se věnoval módnímu průmyslu. Působil jako majitel firmy prodavající pánské oblečení.

Londýn se zdá být pro arabské prince nebezpečným místem, protože jeho otec Sheikh Sultan bin Mohammed Al Qasimi, který je ve své zemi vládcem emirátu Sharjah, příšel v Londýně již o druhého syna. Před několika lety byl jeho prvorozený syn nalezen mrtvý v koupelně svého londýnského domu. I v tomto případě se mělo jednat o předávkování drogami.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (5 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení