Babica je v nejlepší formě. V karanténě vymyslel tortillu z knedlíku

Chcete si udělat tortillu a nemáte tortillu? Je tu Jirka Babica a ten říká, když nemáte tortillu, udělejte si ji z knedlíku. Že nevíte jak? To ani my.
zdroj: Youtube, S Babicou v karanténě 2x
reklama
4.4/5 - (20 votes)

Zlidovělá Babicova hláška "když nemáte citrón, dejte tam třeba limetu" nyní dosáhla vyšší mety a to tak, že když nemáte tortillu, tak si ji udělejte třeba z knedlíku.

Je jasné, že v době karantény se spousta lidí nudí a snaží se vymyslet, jak se zabavit. To stejné postihlo i Babicu, ze kterého se po čas karantény stal Youtuber s online pořadem S Babicou v karanténě. Doposud za celou dobu posbíral více než 6000 odběratelů, ale otázkou je, kolik lidí jej sleduje kvůli inspiraci v kuchyni a kolik jako komika.

Jeden z uživatelů k jeho originální tortille napsal komentář: "Jsem rád, že jsme zase zpátky, kde to mám rád! Posledních pár jídel od Jirky vypadaly, že by docela šly jíst, až jsem si říkal, že ho přestanu sledovat. Ale dnešním receptem to zachránil! :)"

Video jsme viděli už několikrát a stále netušíme, jak se Jirkovi Babicovi povedlo vytvořit tortillu z knedlíku. Ale třeba budete moudřejší. Zkuste nám to když tak vysvětlit dole v diskuzi pod videem.

Čáry, máry, fuk a z knedlíku je tortilla

zdroj: Youtube, S Babicou v karanténě

A teď už se podívejte na legendu v nejlepší formě, která pro vás v následujícím videu připraví tortillu z houskového knedlíku.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (20 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení