Babišovy ministryně terčem posměchu. Podle internetu by je měla stíhat módní policie

Ministryně financí Alena Schillerová a ministryně spravedlnosti Marie Benešová se staly po společné vládní tiskové konferenci na internetu terčem posměchu. Někteří dokonce volají po tom, aby je začala stíhat módní policie.
zdroj: ČT
reklama
5/5 - (2 votes)

Mělo to být pondělí jako každé jiné, ale nebylo. Na jednom společném pódiu se při tiskové konferenci objevily ministryně Babišova kabinetu v opravdu extravagantních a kontrastních šatech.

Mezitím, co strážkyně státní pokladny Alena Schillerová vsadila na havajské barvy, ministryně spravedlnosti Marie Benešová vypadala jako vystřižená ze seriálu Žena za pultem.

Lidé jejich oděvy komentovali také tak, jestli se dámy zrovna nevrátily ze zahradní párty, či si snad nezapomněly převléci svá pyžama.

Jeden z uživatelů navrhoval radikálnější řešení. A to nechat tento případ vyšetřit módní policií. To by ještě vládě Andreje Babiše chybělo, po Čapím hnízdě navíc módní policie.

A jak známe internet, tak pouze u slov nezůstalo, objevila se také řada...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

A jak známe internet, tak pouze u slov nezůstalo, objevila se také řada parodických koláží, které dámy znázorňovaly například jako typické soutěžící z AZ kvízu nebo jako hvězdy ze Šlágr TV.

Jako soutěžící z AZ kvízu

zdroj: Facebook

Jako hvězdy Šlágr TV

zdroj: Facebook

Jako hrací plochy pro Pac-mana a Super Maria

zdroj: Facebook

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení