Bezdomovec vymyslel geniální metodu, jak přežít na ulici. Věřili byste, že má běžně 156 partnerek za rok?

Bezdomovec jménem Joe vysmyslel vskutku brilantní metodu, jak přežít na ulici. Využil k tomu svůj šarm a charisma. Joe žije normálně přes den na ulici, kde vyžebrá pár peněz, ty ale neinvestuje jako většina podobných lidí do krabicového alkoholu, či okeny.
Hashtagy článku: #Bezdomovci
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (3 votes)

Peníze investuje naopak do svého vzhledu, základem je se za ně vysprchovat. Poté obejde drogérie, kde na sebe naaplikuje různé gely, voňavky, či deodoranty zdarma, a co nutně chybí, z peněz dokoupí. Má své 4 outfity, které udržuje vždy čisté.

Když je Joe na 100% připraven, vyrazí do ulic.

Využívá toho, že na rozdíl od ostatních maximálně zaměstnaných lidí, má spoustu času na to, vybrat si svou "oběť".

Joe chodí po ulicích New Yorku a zkouší to na různé slečny nejčastěji se slovy: "Miluji tě, chci si tě vzít..." a jak sám říká: "V New Yorku je 8 milionů lidí, nějaká se prostě vždy chytí!"

Ženy, které vůbec netuší, že je bezdomovcem, zve za zbytek vyžebraných peněz na...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Ženy, které vůbec netuší, že je bezdomovcem, zve za zbytek vyžebraných peněz na drinky. Joe říká: "Chovám se k ním pěkně, říkám jim co chtějí slyšet... Nevyužívám je, akorát neříkám, že jsem bezdomovec."  A to je přesně to, co slaví úspěch, říkat ženám, co chtějí slyšet. I když se jedná o lži, ženy to prostě chtějí! A tohoto Joe naplno využívá.

Slovo dá tedy slovo a obvykle skončí večer u ženy doma. Tím má Joe splněno, má totiž, kde spát. Bezdomovec takto navštívil i velmi luxusní rezidence, či hotelové pokoje.

Ráno po probuzení vše ženě řekne, ta mu kolikrát dá ještě nějaké peníze navíc! A takhle to jde podle Joea pořád dokola. Tímto způsobem má prý 3-4 partnerky za týden.

Muž se stal bezdomovcem poté, co jej jeho matka vyhodila, aby se začal konečně starat sám o sebe, a i když velice atypickým způsobem, tak skutečně stará...

Více se dozvíte ve videu.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení