Bohatá mládež v Iránu žije, jak kdyby Islámské právo neexistovalo! Důkaz, že náboženství slouží pouze k ovládání ovcí

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #Šokující
Náboženství je jen jeden z mnoha prostředků k ovládání stáda lidí, od čehož se odvíjí pojmenování "ovce".
reklama

Náboženství samo o sobě není špatné, nemá špatné úmysly, není agresivní. V prvopočátku vylo použito s dobrými úmysli - kladl se důraz na morálku, což dokládá i křesťanské desatero - nezabiješ, nepokradeš, atd... To co děla náboženstvím nebezpečným není náboženství samo o sobě, ale lidé, kteří si jej vykládají podle svého a jehož prostřednictvím ovládají chudší a hloupější obyvatele ve jménu něčeho většího.

Bylo tomu tak před několika stoletími v křesťanství, které jeho představitelé využívali k záminkám agresivity, vlastnímu obohacení apod. V dnešní době je to Islám, jehož jeho vůdci využívají k dosahování osobních ambicí.

To že je vše založeno na pouhé iluzi nečeho co neexistuje dokládají snímky zlaté mládeže, která žije bezstarostný královský život, přesně stejný jako podobní zbohatlí vrstevnící v Americe, Rusku nebo kdekoliv jinde na světe. Žádné právo Šaría nedodržují...

Islámské náboženství a s tím spojené právo Šaría nyní slouží jen k tomu, aby bohatší, chytřejší (lépe řečeno vychcanější) mohli ovládat ty druhé - hloupější, ovlivnitelnější, chudší. Ti co se vydavájí za vůdce, chtějí přísné dodržování těchto zákonů pod obrazem Alláha a Mohameda, ale sami ho nedodržují! Je to podobné jako v rčení, že někdo káže vodu, ale sám pije víno.

Děje se to i na západě, i na východě, i za oceánem v Americe. Akorát místo náboženství se používají jiné prostředky - třeba například peníze. Celé finančnictví této doby je prakticky novodobým náboženstvím 21. století - věříte, že ty potištěné papírky a čísla na bankovním účtu mají nějakou hodnotu. Ano i toto je víra, díky které opět ti bohatější, chytřejší ovládají ty chudší, hloupější.

Následující snímky zveřejnil populární Instagram bohatých dětí z Teheránu (Rich kids of Tehran), které jasně dokládají, že žádné Islámské právo u nich rozhodně nemá přednost před každodenními párty, alkoholem, luxusními auty a blahobytem.

Tyto děti by podle dostupných informací měli být dětmi vládnoucí elity. Pak tedy není divu, že v zemi kde je podle Islámského práva přísný zákaz alkoholu a kde ženy musí chodit zahalené, jim něco podobného prochází bez trestu. Jde totiž pouze o nástroj k ovládnutí zbylých 99% obyvatel, ne o náboženství jako takové...

Doufejme, že následující obrázky otevřou konečně mnoha lidem oči.

autor: c


GALERIE (12x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Ohodnoťte článek
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení