Bratr Terezy Brodské učinil šokující přiznání: Bojoval s depresemi jako jeho otec. Takhle chtěl skončit

Herec, hudebník a výtvarník Marek Brodský, známý z filmu Rozpuštěný a vypuštěný a seriálu Křeček v noční košili, slaví 65. narozeniny. Syn legendárního Vlastimila Brodského a tanečnice Boženy Křepelkové prožil život plný výzev a osobních bojů.
Hashtagy článku: #Brodský
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Osobní život a manželství

Marek Brodský se dosud třikrát oženil, ale všechna jeho manželství skončila rozvodem. Jeho život byl poznamenán těžkým obdobím, kdy bojoval se závislostí na alkoholu a trpěl depresemi, stejně jako jeho slavný otec Vlastimil Brodský. „Rozdíl mezi mnou a tátou je jenom ten, že já jsem se ještě nezabil,“ svěřil se Marek v pořadu 13. komnata.

Boj s depresí

Marek přiznal, že o sebevraždě uvažuje často. „Občas řeším s kamarády, který model sebevraždy by byl optimální. Jsem zastánce spíš estetičtější verze, než zvolil táta. Teď je moje favoritní řešení vylézt někam hodně vysoko do hor, vzít si s sebou hodně rumu a zmrznout. Protože člověka najdou ve slušném stavu a prý je to příjemné,“ uvedl v televizním dokumentu.

Rodinné vztahy

S nevlastní sestrou Terezou Brodskou má Marek přátelský vztah. „Každý žijeme jinak, nemáme společné přátele ani zájmy, ale něco mezi námi určitě je. Občas si zavoláme, zkoušíme vzájemně nezapomenout na narozeniny a jednou za rok jdeme na kafe,“ popsal Marek. Na svou "macechu" Janu Brejchovou, Terezinu matku, nedá dopustit. „Před mými rodiči hájila moje dlouhé vlasy, kupovala mi džíny a měla pro mě vždy pochopení,“ dodal.

Umělecká tvorba a přátelství s Petrou Černockou

Marek se pravidelně vídá se sestřenicí svého otce, zpěvačkou a herečkou Petrou Černockou. Petra se věnuje malování a často konzultuje své obrazy s Markem. „Vždycky když něco namaluju, ukážu mu to, ale většinou narazím. Pochválil mi zatím jen jediný obraz, který se jmenoval Peklo. Říkal mi, že je výborný, abych už přestala malovat ty svoje pejsky a stromečky a pokračovala už jenom v tohle,“ prozradila Petra s úsměvem redaktorovi webu Prima Ženy.

Marek Brodský tak pokračuje v umělecké tradici své rodiny, navzdory osobním bojům a těžkostem. Jeho příběh je připomínkou, že i za slávou a úspěchem se může skrývat mnoho bolesti a zápasů, které nejsou na první pohled vidět.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení