Brněnské rozjezdy pro hvězdy. V nočním MHD se odehrála potyčka kvůli postavě

Dnes zavítáme do malebné jihomoravské metropole bez metra, konkrétněji do Brna a zjistíme, že ačkoliv se mnoho věcí kolem nás mění, tak zde je při cestování v nočním MHD stále vše na svém místě a vesmír je tak i nadále v rovnováze.
zdroj: Wikipedia
reklama
4.7/5 - (11 votes)

V Brně jsou noční linky přezdívané jako rozjezdy, pojďme se tedy podívat na hvězdy jednoho zdejšího večera. Konflikt se odehrál mezi mužem a ženou nebo dost možná lépe mezi ženou a mužem, chcete-li.

Video začíná ostrými slovními ataky ženy na muže, který sedí opodál. Běžná věc, která nikoho v noční lince již zřejmě ani nepřekvapí. Události však nabírají postupem času nečekaný spád.

Žena po kratší odmlce spustí: "Nezáviď mě, že mám dobrou postavu. Narozdíl od tebe mám co žrat," načež se provokativně do slovní potyčky přidává i druhý aktér. Následně žena přepne do "berserk" módu a dochází k fyzickému konfliktu, kdy muži vlepí facku a ten jí odkopne. Fotbalovou terminologií poločasový výsledek 1:1.

Následuje další sled urážek ze strany ženy a po nějaké době dochází k dalšímu ataku, kdy žena vyletí ze svého místa jako čertík z krabičky a opět se do svého oponenta pustí. Ten se již pod nátlakem nařčení, že "bije ženu", v tomto případě aktivně nebrání - konečný výsledek 2:1 pro lehce rozvášněnou ženu ze zadní části autobusu.

zdroj: Youtube 3x

Vše údajně začalo tím, že naše "vítězka" osočila druhého aktéra slovy: "Co čumíš?!" a ten se následně aktivně zapojil do slovní přestřelky.

Podívejte nyní na celý incident na videu.

Jaký máte na tuto situaci názor? Je správné se bránit i proti ženě? A kdo situaci více vyhrotil? Napište svůj názor dolů do diskuze.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.7/5 - (11 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení