Burešová nechce jezdit na ničem, co má vlastní hlavu. Ani na mně ne, dodal Lambora

Hvězda seriálu Slunečná, který znáte z vysílání TV Prima Eva Burešová, která hraje Týnu Popelkovou nafotila kalendář se svým kolegou ze seriálu Markem Lamborou alias Jankem Linhartem. Kalendář se fotil v kovbojském stylu a koně zde samozřejmě nechyběli.
zdroj: CNN Prima News
reklama
5/5 - (1 vote)

Seriál Slunečná si tak připravil na rok 2021 vlastní kalendář, ve kterém uvidíte známe tváře ze seriálu. Marek Lambora a Eva Burešová měli velmi těžký úkol, zkoordinovat své pózy s živými zvířaty. "Byla tam spousta koňských hlav a spousta zvířat. Do záběru nám pořád lezli dva velbloudi, ale zvládli jsme to," řekl k focení Lambora.

"Bylo to úplně jiné focení, bylo to prostě živé a člověk tak musí být pořád ve střeh... Teď je tam kůň, teď pózujte a tak," popsala představitelka Týny. Ta si focení skvěle užívala, důkazem je i její taneček s vidlemi v seníku.

Marek Lambora se pochlubil, že na koních umí i dokonce jezdit. Naučil ho to prý Ondřej Kraus. Zato Eva Burešová chová ke koním velký respekt. "Já mám ke koním opravdu velký respekt a nejsem v té fázi, kdy bych na něj sedla a jela. Když má prostě něco svoji hlavu, tak na tom jezdit nechci," přiznala se Burešová. "Na mně taky nechce jezdit," přitakal Lambora se šibalským úsměvem.

Marek se dostal díky seriálu Slunečná do širšího podvědomí lidí. Díky tomu je o něj i větší zájem mezi fanynkami. Jak to má vůbec se vztahy seriálový Janek Linhart v soukromém životě? Moc toho o sobě neprozradil. "To je takový no, to bych moc neřešil," řekl s úsměvem Lambora

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení