Byt v Bohumíně zapálil nejspíš otec jedné z obětí. Zemřel tam jeho syn i vnuk

Podle svědka požáru v Bohumíně, při kterém zemřelo jedenáct lidí, šlo o rodinnou tragédii. Byt měl zapálit otec jedné z obětí.
zdroj: Facebook
reklama
5/5 - (1 vote)

S velmi smutnou informací přišlo Právo, podle jejichž svědka, měl do bytu vejít otec jedné z obětí s hořlavinou a tu rozlít po celém bytě. Incidentu měla předcházet hádka s rodinou.

V tomto bytě bydlel jeho syn s přítelkyní a v tragický okamžik zde probíhala oslava, proto bylo v bytě v jeden čas tolik lidí. Oslavy se účastnila i matka, bývalá manželka údajného pachatele.

Podle svědectví souseda měl muž vejít do bytu s hořlavinou. Následovala hádka, po které hořlavinu rozlil, zapálil a utekl. Již dříve se objevovali informace, že pachatel oběti v bytě dokonce zamknul.

V bytě zemřela bývalá manželka pravděpodobného pachatele, syn s přítelkyní i jeho vnuk. Podle svědka se oslavy účastnili i sousedi ze šestého patra, kteří jsou rovněž mezi oběťmi.

"Mělo se tam jednat o nějakou oslavu, na kterou zřejmě přišel i host, který tam asi nebyl zván, a ten se k tomu postavil, jak se k tomu postavil, je to šílené," potvrdil tuto verzi událostí místostarosta města Igor Bruz.

Byl to prý podivín

"Nevím proč, ale už od pohledu to byl takový podivín. Znám ho z hospody, kam chodil. Mám na lidi čuch," řekl muž, který bydlí ve stejném paneláku, kde vznikl požár.

Další z obyvatelů stejného domu zase řekl, že před několika týdny došlo k nějakému incidentu u rybníku. Měl na někoho vytáhnout pistoli. Není však podle něj jisté, zda šlo o skutečnou zbraň.

Video požáru a jeho hašení zachytil někdo z okolních bytů.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení