Češi chtějí poznat vítěze 1,4 miliardy. Dejte nám na něj kontakt, vyzývají Sazku

V minulém týdnu vyhrál neznámý Čech v loterii Eurojackpot, kterou u nás provozuje Sazka, 1,4 miliardy korun. Mnozí se snaží do společnosti dovolat, aby zjistili identitu vítěze.
zdroj: Sazka
reklama
5/5 - (4 votes)

A to není všechno, někteří se za vítěze dokonce vydávají. Většina lidí, která požaduje kontakt na vítěze, by údajně potřebovala finanční pomoc a doufá tak v dobrotu šťastlivce.

"Každý den dorazí do Sazky mnoho telefonátů od lidí, kteří se ocitli ve finanční nouzi. Prosí o zprostředkování kontaktu s novým českým miliardářem. Ozval se však několikrát i někdo, kdo tvrdil, že výhra patří jemu," uvedl mluvčí Sazky.

Někteří prý dokonce chodí osobně do sídla společnosti se zfalšovanými tikety. Tohle jim určitě vyjít nemůže, protože tiket byl vsazen po internetu.

"Lidé tu nechávají dopisy a čísla svých bankovních účtu. Někteří tvrdí, že jsou výherci. Jakmile je vyzveme k ověření totožnosti, tak sami odcházejí," dodal mluvčí.

Nový český miliardář si výhru ještě nepřevzal. Je jasné, že něco takového musí nejprve pořádně zpracovat, protože se mu život obrátí o 180 stupňů.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení