Česká basketbalistka si prošla peklem. Přítel ji zbil v 8. měsíci těhotenství

Česká basketbalistka Kateřina Elhotová je úspěšnou reprezentantkou a její účty na sociálních sítích jsou plné šťastných fotek. Málokdo by tak čekal, jakým životním peklem si musela projít.
zdroj: Instagram, 11caki11
reklama
5/5 - (1 vote)

Když byla v 8. měsíci těhotenství, její partner ji tehdy surově zbil. Kateřina měla naštěstí dostatek sil, aby od svého násilného přítele odešla. Basketbalistka se o své tajemství podělila už v minulosti, nyní se ale ke svému děsivému zážitku vrátila.

Svého partnera poznala přes přítele své sestry a ze začátku se všechno zdálo bez jakéhokoliv problému. Vše změnilo to, když před několika lety náhle otěhotněla. "Pořád se mu něco nelíbilo, dokázal se neskutečně vypsychovat a následně do takového stavu dostat i mě, až z toho vznikly situace, při nichž byl agresivní. Nikdy ale ne tak, abych očekávala, že by mi mohl ublížit, přestože na mně třeba i seděl a chtěl, ať mu řeknu něco, co se týkalo doby, kdy jsme spolu ještě nebyli," řekla Elhotová v rozhovoru s moderátorem portálu Bez frází Karlem Nocarem.

Napětí se poté stupňovalo až do momentu, kdy ji napadl. "Byla jsem v 8. měsíci. Jakmile padla první facka, nechápala jsem. Pak jsem řvala, ať toho nechá. Bránila jsem se. Z koupelny, kde všechno začalo, jsem se dostala do ložnice a on mezitím volal svému kamarádovi, aby přijel. Že mě mlátí a...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

"Byla jsem v 8. měsíci. Jakmile padla první facka, nechápala jsem. Pak jsem řvala, ať toho nechá. Bránila jsem se. Z koupelny, kde všechno začalo, jsem se dostala do ložnice a on mezitím volal svému kamarádovi, aby přijel. Že mě mlátí a neví, co se bude dít," dodala basketbalistka.

Nyní je šťastnou maminkou

Elhotová našla dostatek sil, aby od násilného přítele odešla a odjela za kamarádkou do Brna. Poté jí pomohla rodina, především táta. "Ten incident se stal jenom jednou, ze začátku jsem ho omlouvala, že je to otec mého dítěte, že budeme rodina, ale tohle se neděje jednou, to se děje opakovaně. Chce to nedospět do té fáze, že si lidé nebudou sami sebe vážit," hodnotí zážitek Elhotová.

"Jsou určité faktory, které ženu drží. Máme problém si samy sebe dostatečně vážit. Toho druhého pořád omlouváme. Kolikrát jsou na tom druhém finančně závislé a nedokážou udělat ten krok ze zóny. Když tam ještě hraje roli dítě, je složité se z hodiny na hodinu sebrat a odejít jinam," popsala Katka to, s čím se musela vyrovnat.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení