Česká basketbalistka si prošla peklem. Přítel ji zbil v 8. měsíci těhotenství

Česká basketbalistka Kateřina Elhotová je úspěšnou reprezentantkou a její účty na sociálních sítích jsou plné šťastných fotek. Málokdo by tak čekal, jakým životním peklem si musela projít.
zdroj: Instagram, 11caki11
reklama

Když byla v 8. měsíci těhotenství, její partner ji tehdy surově zbil. Kateřina měla naštěstí dostatek sil, aby od svého násilného přítele odešla. Basketbalistka se o své tajemství podělila už v minulosti, nyní se ale ke svému děsivému zážitku vrátila.

Svého partnera poznala přes přítele své sestry a ze začátku se všechno zdálo bez jakéhokoliv problému. Vše změnilo to, když před několika lety náhle otěhotněla. "Pořád se mu něco nelíbilo, dokázal se neskutečně vypsychovat a následně do takového stavu dostat i mě, až z toho vznikly situace, při nichž byl agresivní. Nikdy ale ne tak, abych očekávala, že by mi mohl ublížit, přestože na mně třeba i seděl a chtěl, ať mu řeknu něco, co se týkalo doby, kdy jsme spolu ještě nebyli," řekla Elhotová v rozhovoru s moderátorem portálu Bez frází Karlem Nocarem.

Napětí se poté stupňovalo až do momentu, kdy ji napadl. "Byla jsem v 8. měsíci. Jakmile padla první facka, nechápala jsem. Pak jsem řvala, ať toho nechá. Bránila jsem se. Z koupelny, kde všechno začalo, jsem se dostala do ložnice a on mezitím volal svému kamarádovi, aby přijel. Že mě mlátí a...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...