Češka si našla v Pákistánu o 40 let mladšího manžela. Teď chce zpátky do ČR

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Reálný příběh pětašedesátileté učitelky z Česka potvrzuje známá rčení, že láska i hory přenáší, a že láska kvete v každém věku.
reklama
5/5 - (4 votes)

Pětašedesátiletá učitelka se stala v Pákistánu celebritou poté, co si vzala tamního dvaatřicetiletého mladíka. V této muslimské zemi se jedná po pašeračce Tereze H. již o druhou Češku, která nás zde proslavila.

S mladým zajíčkem se naše učitelka seznámila na Facebooku. Následně za svou láskou odcestovala do Pákistánu, konvertovala k islámu a svého Abdullaha si zde vzala. Tímto však pohádkový příběh nekončí, učitelka je odhodlaná si svého milého odvézt do Česka.

Téměř třikrát mladší Abdullah pozval Češku do Pákistánu a nechal vystrojit honosnou svatbu. Novomanželé se zde stali slavnými, protože něco takového tu lidé nezažívají jen tak každý den. Naši zemi zde již proslavila Tereza Hlůšková, kterou mají místní za svůdnou pašeračku.

"Když nejsi se mnou, cítím, že umírám. Jsi moje láska, královna mých snů," vyznával Abdullah svou lásku v rozhovoru pro pákistánské Daily Pakistan.

Jeho nevěsta se také rozpovídala "Několikrát mě...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Jeho nevěsta se také rozpovídala. "Několikrát mě požádal o ruku, ale já nejdřív říkala, že si ho nechci vzít. Svedla jsem velký boj na pákistánském velvyslanectví v Praze, byla jsem tam snad třikrát. Štvalo mě, že mi nechtějí dát vízum. Říkala jsem jim, že tam opravdu chci jet," popisuje svou cestu k lásce svého života.

Kvůli Abdullahovi už konvertovala k islámu. S přijetím do jeho početné rodiny tak neměla sebemenší problém. Z Pákistánu chce ovšem brzo odcestovat a vrátit se za svou rodinou do Česka.

Svého milého si chce vzít s sebou a navrhuje, že by se u nás třeba mohl stát politikem. "Má velmi silnou mysl. Měl by být politikem, možná prezident. Prezident Pákistánu nebo České republiky. Náš prezident je trochu starý, ale Abdullah, ten je výjimečný," chlubí se učitelka.

Cesta do Česka však není to jediné, po čem pár touží. Oba by chtěli i miminko. Tak uvidíme, zda se zadaří a vše klapne podle toho, jak si to oba vysnili.

Podívejte nyní na sbírku fotek šťastného česko-pákistánského páru.

1

Obrázek 1 z 4

Abdullah má početnou rodinu...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení