Češka si našla v Pákistánu o 40 let mladšího manžela. Teď chce zpátky do ČR

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Reálný příběh pětašedesátileté učitelky z Česka potvrzuje známá rčení, že láska i hory přenáší, a že láska kvete v každém věku.
reklama

Pětašedesátiletá učitelka se stala v Pákistánu celebritou poté, co si vzala tamního dvaatřicetiletého mladíka. V této muslimské zemi se jedná po pašeračce Tereze H. již o druhou Češku, která nás zde proslavila.

S mladým zajíčkem se naše učitelka seznámila na Facebooku. Následně za svou láskou odcestovala do Pákistánu, konvertovala k islámu a svého Abdullaha si zde vzala. Tímto však pohádkový příběh nekončí, učitelka je odhodlaná si svého milého odvézt do Česka.

Téměř třikrát mladší Abdullah pozval Češku do Pákistánu a nechal vystrojit honosnou svatbu. Novomanželé se zde stali slavnými, protože něco takového tu lidé nezažívají jen tak každý den. Naši zemi zde již proslavila Tereza Hlůšková, kterou mají místní za svůdnou pašeračku.

"Když nejsi se mnou, cítím, že umírám. Jsi moje láska, královna mých snů," vyznával Abdullah svou lásku v rozhovoru pro pákistánské Daily Pakistan.

Jeho nevěsta se také rozpovídala "Několikrát mě...

Pokračování článku na další stránce


GALERIE (4x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...