Cestující našla houby ve vlaku. České dráhy vzkazují, že je brzo sklidí

Houbaři mají pomalu po sezóně, ale i tak se sem tam ještě objeví nějaký pěkný kousek. Úlovkem se nyní pochlubila na internetu jedna žena, která cestovala vlakem Českých drah. Houby totiž našla ve vlaku.
zdroj: Facebook 2x
reklama
4.5/5 - (8 votes)

S tímto netradičním úlovkem se žena pochlubila na sociálních sítích. Příspěvkem následně strhla lavinu humorných komentářů.

Posléze zareagovali i České dráhy, které na na první pohled ne příliš lichotivou událost zareagovaly rovněž vtipným komentářem.

"Chtěla bych se zeptat, co to teď začaly České dráhy pěstovat za putovní houby ve vozech?" napsala na Facebooku cestující na trase Břeclav - Znojmo.

Fotky hub z vlaku sdílela v houbařské skupině. Příspěvek se stal následně velmi sdíleným, až se dostal k samotným Českým dráhám, které ale tato situace ani v nejmenším nerozhodila.

Příspěvek, který všechno započal...

zdroj: Facebook


"Sakra, a my chtěli připravovanou novou houbovou nabídku v našich jídelních vozech utajit až do poslední chvíle!"
zareagovaly České dráhy. "Ale vážně, podle fotografie se jedná o stařičký přípojný vůz Btx. Poslední kousky těchto vozů chystáme sklidit z kolejí v co nejbližší době. Takže to bude i s houbami," informovali dále České dráhy o nadcházející "sklizni".

Tato reakce mnohé pobavila a začali v podobně vtipném duchu vymýšlet další komentáře. "Jak jsou schované v rohu! Doufám, že nejely načerno," napsala například jedna z uživatelek. "Kdyby si pořídily místenky, nemusely stát na jedné noze," pokračovaly České dráhy v zábavné konverzaci.

České dráhy tak u veřejnosti místo kritiky sklidily za svou humornou reakci spíše plusové body. Snad poté tedy sklidí i ty staré vozy a houby.

Za nás rozhodně palec nahoru. České dráhy ukázali všem, jak se dělá dokonalý krizový marketing.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.5/5 - (8 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení