Charlotte Gottová (14 let) vydělala za poslední duet s Karlem Gottem velké peníze

Jen pár měsíců před smrtí učinil božský Karel Gott velké rozhodnutí. Nabral poslední zbytky sil, oslovil lídra kapely Kryštof Richarda Krajča a společně se svou dcerou Charlotte nazpíval nádhernou písničku s názvem Srdce nehasnou.
zdroj: zdroj: Youtube, SUPRAPHON
reklama

Srdce nehasnou měly během jeho života několik milionů zhlédnutí, už tehdy to byl hit. Po smrti mistra si však tuto nádhernou píseň přehrálo na Youtube dalších patnáct milionů lidí. A nemalé peníze nyní přijdou na účet i Charlotte Gottové.

K dnešnímu dni videoklip vidělo již více než 48 000 000 lidí. Písnička má navíc velmi silný text, který hovoří o vztahu otce s dcerou a jakoby posledních chvílích, které Karel Gott prožíval se svou rodinou.

Kolik tedy zatím Charlotte na písničce s milovaným tatínkem vydělala? Výdělky na YouTube jsou velmi individuální a Česko je oproti jiným zemím velmi malý trh, za jeden milion zhlédnutí si však mohla vydělat zhruba patnáct až osmnáct tisíc korun.

Jelikož písnička Srdce nehasnou má více než 48 000 000 zhlédnutí, na účet vydavatele tak mohlo přijít i přes 800 tisíc korun. Z toho pro Charlotte čistého několik statisíců korun, což jsou opravdu velké peníze ve čtrnácti letech za svou první píseň.

Skladba se však navíc po smrti několikanásobného Zlatého slavíka dostala i do téměř všech rádií a hrála se tak častěji, než jindy a tak přibudou na účet rodiny ještě i tantiémy. A to vychází řádově na další minimálně desetitisíce korun.

reklama
Skóre: 4.7 (93.85%) hlasováno 13x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení