Dagmar Havlová o vztahu s Jiřinou Bohdalovou: Sama říká, že je její druhá dcera

Ve čtvrtek měl premiéru film Svatá, ve kterém 93letá Jiřina Bohdalová ztvárnila hlavní roli vitální důchodkyně Olgy. Do kina Lucerna přišla i bývalá první dáma a herečka Dagmar Havlová, která měla dobrou náladu a usmívala se. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o vztahu s legendární starší kolegyní. Jaký je jejich vztah a co pro sebe navzájem znamenají?
Hashtagy článku: #Dagmar Havlová
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Blízké pouto mezi hereckými legendami

Dagmar Havlová, 71letá bývalá první dáma a známá herečka, se svěřila, že její vztah s Jiřinou Bohdalovou je velmi blízký. „Ona sama říká, že si mě trošku adoptovala, že jsem její druhá dcera,“ prozradila Havlová pro eXtra.cz. Toto silné pouto vzniklo přibližně před padesáti lety a od té doby se mezi nimi vyvinulo pevné přátelství.

Nezištná pomoc a vzájemná podpora

Havlová označila Bohdalovou za člověka, který vždy ochotně pomůže. „Mohla bych jí kdykoli zavolat a o něco požádat.“ Legendární herečka to podle ní udělá. Tento vztah, založený na vzájemné podpoře a důvěře, přetrval desítky let a obě herečky si navzájem velmi váží jedna druhé.

Foto: youtube.com

Společné zážitky a vzpomínky

Jedním z nejkrásnějších zážitků, na který Havlová vzpomíná, je návštěva Bohdalové v divadle během generální zkoušky hry Návštěva staré dámy. Dagmar v této hře ztvárnila roli Kláry Zachanassianové, kterou Jiřina Bohdalová také hrála v minulosti. „Jiřina tuto roli také hrála a pochválila svou mladší kolegyni, řekla jí, že je nejlepší Klára,“ vzpomíná Havlová. Tento moment pro ni znamenal mnoho a byla za něj své starší kolegyni velmi vděčná.

Foto: youtube.com

Premiéra filmu Svatá a přátelství na červeném koberci

Premiéra filmu Svatá byla nejen oslavou nové role Jiřiny Bohdalové, ale také příležitostí k veřejnému projevu přátelství mezi oběma herečkami. Havlová, která přišla do kina Lucerna s dobrou náladou a úsměvem, podtrhla svými slovy význam jejich vztahu. „Naše přátelství je hezké a velmi si ho vážím,“ řekla na závěr rozhovoru.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení