Daisy Lee odmítá kritiku. Prý nevypadá na 40, ale chce ještě na další plastiky

U jedné z posledních fotek Daisy Lee (22 let) se objevily nelichotivé komentáře o tom, že vypadá na čtyřicet. Daisy alias Karolína Urbanová však kritiku, že by vypadala takto staře, odmítá. Zároveň však plánuje další plastické operace.
Hashtagy článku: #Česko #Daisy Lee #Instagram
zdroj: Instagram, oficial_daisylee
reklama
5/5 - (2 votes)

Lidí ji prý hodně píšou, že vypadá starší. Ona sama to vidí tak, že ji starší dělají řasy, vlasy a také vylepšené popředí. "Myslím, že to mohou hlavně ty řasy," říká Daisy Lee. "Hodně lidí i z řad klientů se třeba diví, že mi je jen dvaadvacet, protože vypadám starší. Jako určitě vypadám starší, ale ne na čtyřicet," dodává.

Lidi jsou podle ní hodně zlí a všechno moc přehánějí. Doma v pyžam prý vypadá jako holčička. "Když jdu na show, tak musím byt Daisy, musím se zmalovat jak... Nemůžu tam přijít natural, musím vypadat starší, ale maximálně jako pětadvacetiletá," vysvětluje Karolína celou situaci.

"Mám upravený nos, rty a hrudník. Dále mám udělané umělé vlasy, nové zuby, rty, vytetované obočí a také mám kontury obličeje vyplněné kyselinou hyaluronovou," objasňuje Daisy výčet svých plastik. Ovšem asi toho pořád není dost, protože plánuje jít na další.

Daisy říká, že všechna ta vylepšení kromě nosu jsou prakticky dočasná, protože je potřeba je vylepšovat, opravovat či upravovat zhruba po jednom roce. Daisy Lee tak s jejím stylem života čeká ještě spousta plastických operací. Po ukončení kariéry si navíc plánuje potetovat celé tělo.

Podívejte nyní na její aktuální fotky v galerii dole.

1

Obrázek 1 z 9

Podívejte i na její další fotky, které vzbudily u fanoušků nelichotivé ohlasy...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení