Destrukci Brazílie 1:7 odstartoval chrchel Pavla Čapka, který se komentováním prosmýkl jako lasička

Brazílie včera utrpěla nejhorší porážku v dějinách, o to horší bylo zkousnout tento hořký bonbón na svém stadionu v rodné zemi. Někteří hovořili dokonce o znásilnění domácího týmu týmem z Německa.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Sport #Trapasy #Video #Zábava
zdroj: Youtube
5/5 - (1 vote)

Během úvodního hraní hymen odstartoval svou pouť zápasem i slavný komentátor Pavel Čapek se svým proslulým chrchlem. Jakoby to byl právě tento chrchel, který pustil lva z klece (Německo) na nevinnou kořist (Brazílii).

TOP hlášky včerejšího večera:

při skóre 3:0 - "Němci navařili pořádně kyselý pelyněk."

při skóre 5:0 - "Khedira nabyl dojmu, že si může dovolit snad úplně všechno."

stále při 5:0 - "Němci si docela zahrávají!"

při skóre 6:0, 15 minut před koncem - Komentátor stále ještě kalkuluje za jakých možností by mohl postoupit domácí tým.

po gólu na 7:0, 11 minut před koncem - I komentátor již svolil k poklidnému dohrání se slovy: "Myslím, že už je hotovo."

po gólu na 7:1 - „Jediným zklamaným člověkem na trávníku nyní bude Manuel Neuer (brankář vítězného týmu), který přisel o vychytanou nulu.“