DJ Avicii zemřel, jeho tělo našli v Ománu

Zemřel populární švédský DJ Avicii. Tato tragická zpráva přísla ze světa v pátek večer. Jeho tělo našli v Ománu, co způsobilo smrt?
Hashtagy článku: #Hudba #Šokující #Video
zdroj: Instagram, Avicii
reklama

Avicii, vlastním jménem Tim Bergling, který vystupoval ze začátku kariéry pod jménem Tim Berg, měl pouhých 28 let. Patřil k nejoblíbenějším a nejhranějším DJům posledních let.

Příčina smrti zatím není známa. Jedinou informací, kterou nyní známe, je, že jeho tělo bylo nalezeno v Ománu.

Spekuluje se o tom, že za umrtím mohly stát zdravotní problémy, které způsobilo velké požívání alkoholu. Již v roce 2014 mu byl odoperován žlučník a slepé střevo kvůli zdravotním komplikacím, pro které bylo příčinou nadměrné užívání alkoholu. U celebrit takového formátu není neobvyklé ani uživání drog.

Mezi jeho nejznámější hity patří Levels, Seek Bromance, Wake Me Up, Hey Brother, Waiting For Love, Lay Me Down a The Nights. Texty jeho skladeb a videoklipy byly často o pohodovém a bezstarostném životě, který je třeba si užít. Texty zřejmě opisovali i životní styl samotného Aviciiho.

To, že něco není v pořádku značil i úbytek nově vydaných singlů, kterých od roku 2016 výrazně ubylo. Poslední skladbou bylo Lonely Together s Ritou Ora z roku 2017, další už bohužel nepřidá.

Kterou píseň jste od něj měli nejraději?

Připomeňte si jeho nejlepší hity

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení