Finalista SuperStar požádal přítelkyni o ruku v přímém přenosu. Štěstí však vystřídal smutek

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #SuperStar #SuperStar 2021
Druhý finálový večer letošního ročníku SuperStar se velkolepě nesl v americkém stylu. Došlo dokonce i na žádost o ruku ze strany Ladislava Hunky, který se po dozpívání písně zasnoubil se svou dlouholetou přítelkyni.
reklama
5/5 - (1 vote)

Porota během úvodního vystoupení Marietty Marekové a následně i po taneční show, kterou rozjel jeden z největších favoritů soutěže Adam Pavlovčin, nešetřila na jejich adresu superlativy a označila obě vystoupení za velkou Ameriku.

V americkém duchu se ovšem nesl i další velký moment večera. Jakmile slovenský soutěžící Ladislav Hunka dozpíval hit Johna Legenda All of Me, zamířil do diváckých míst v hledišti, kde mu fandila přítelkyně, poklekl a požádal ji o ruku.

Už uprostřed anglické písně zazněla z jeho úst emotivní slova "Miluji tě", která adresoval přítelkyni. Zpěvák sice nepodal nejlepší výkon večera, ale svým emotivním pojetím dojal celou porotu.

Přítelkyně žádost vyslyšela a přinesla Lacovi, jak mu je v SuperStar ostatními přezdíváno, chvíle štěstí. Konec večera však pro něj skončil hořce, protože se stal jedním ze dvou vypadávajících soutěžících, kteří se nepodívají mezi nejlepší šestku. Ladislava sice potkalo neštěstí ve hře, ale zato velké štěstí v lásce. A to je mnohdy daleko cennější.

Podívejte nyní na záběry z této netradiční události v galerii.

1

Obrázek 1 z 6

Ladislav Hunka to v prvním finálovém kole pekelně rozpálil, tentokrát svým činem zažehnul plamen v srdci

POKRAČUJTE NA DALŠÍ OBRÁZEK

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení