Gábor Boráros v Survivor sáhnul spoluhráčce na zadek. Z tohoto by byl v Americe poprask

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Gábor Boráros (Survivor) se postaral ve 2. díle show Survivor Česko & Slovensko o incident, který neunikl kamerám. Gábor totiž během euforie po vyhrané soutěži svého kmene sáhnul spoluhráčce Veronice na pozadí.
reklama
5/5 - (4 votes)

Veronika Havlik je čtrnáctinásobnou světovou šampionkou v karate, je tedy téměř jisté, že kdyby jí to vadilo, tak dokáže adekvátně zareagovat. Je tak možné předpokládat, že jí to nevadilo.

Gábor Boráros Survivor fyzicky zatím zcela ovládá. Dominoval i v soutěži o odměnu ve 2. díle, kde výrazně přispěl výhře svého kmene k porážce soupeře 5-2. Slovenský MMA fighter neskrýval obrovskou radost, až mu ručka ujela na zadek své spoluhráčky.

V Americe by z toho byl poprask

Jistě si dokážeme představit, že v době mee too by z něčeho takového byl v současné Americe poprask. Gábor by byl pravděpodobně vyloučen ze soutěže a tamní někdy až hysterická média by se mu svým tlakem postarala dost možná i o konec kariéry v MMA.

Ostatně něco podobného se přihodilo v 39. sérii amerického Survivora, ve kterém měl jeden ze soutěžících nepatřičné doteky k dalším spoluhráčům. Tehdejší účastník Dan Spilo se dostal mezi nejlepších 6 hráčů, ale krátce před koncem byl podle vyjádření americké produkce vyřazen ze soutěže kvůli opakovaně nevhodným dotekům.

Dan byl také společensky vymazán, protože byl nejen vyloučen ze hry a nepřišel tak o možnost vyhrát milion dolarů, ale nezaujal ani místo porotce (porota rozhoduje o celkovém vítězi) a nebyl dokonce ani pozván na finále, ve kterém se obvykle sejdou všichni účastníci a probírají celou hru.

Podívejte nyní na incident ze Survivora v galerii.

1

Obrázek 1 z 7

Gábor Boráros je v kmeni Mao po boku několika krásných žen...

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení