Greta v Česko Slovensko má talent? Prima vytvořila povedenou parodii

Greta Thunberg hýbe internetem a vůbec celým světem. Ikdyž trochu jinak, než si po svém emotivním vstoupení na půdě OSN asi sama představovala. Stala se totiž terčem mnoha parodií. Jednu z nich vytvořila i televize Prima.
zdroj: Youtube, COOL feed (Prima)
reklama
4.7/5 - (8 votes)

Greta Thunbergova zaujala mnoho lidí po celém světě svým emotivním vystoupením, kde vyčítala světovým lídrům, že jí ukradli dětství. Vystoupení se poté stalo legendárním zejména hláškou "Jak se opovažujete!" která mnohé vytočila. Naštvalo to i Jeremy Clarksona, který ji označil jako rozmazleného fracka.

Vzniklo od té doby několik parodií a zdá se, že nejpovedenější se povedlo vytvořit COOL feedu od Primy, kteří ukázali, jak by Greta dopadla v Česko Slovensko má talent.

Parodie začíná tím, že Greta vstupuje na stage Česko Slovensko má talent před porotu ve složení Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová a Jaro Slávik. Jak tohle asi dopadne?

Ze začátku je její výkon poněkud rozpačitý, posléze porotu ohromí svým talentem na ovládání lidí, čímž si vyslouží mohutný potlesk. Jakub například ocenil, že Greta je letos první, co to má hlavě srovnané. Diana zase hltala každé její slovo. Z ničeho nic však přijdou na řadu červené křížky hned od tří porotců, na což nešlo říct nic jiného než "Jak se opovažujete!"

Podívejte nyní na velice povedení video. Primo, smekáme, opravdu povedené.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.7/5 - (8 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení