Ivan Trojan oslavil své 59. narozeniny. Takto v jeho stopách pokračují jeho synové


Hashtagy článku: #ŽádnéNicNásNenapadlo
zdroj: super.cz
reklama
Rate this post

Divadelní, filmový, televizní a dabingový herec a čtyřnásobný otec Ivan Trojan dnes slaví 59. narozeniny. Jeho dva synové jdou ve stopách svého slavného táty. Píše o tom web eXtra.cz.

Ivan Trojan / Zdroj: youtube.com

V mládí se Ivan Trojan aktivně věnoval basketbalu, sportovní kariéru však nezahájil. Jeho otec Ladislav Trojan byl herec, a tak se také rozhodl věnovat herectví.

Diváci vědí, že Ivan hrál ve filmech Smradi, Anděl Páně, Díra u Hanušovic, Jedna ruka netleská, Šarlatán, Musím tě svést nebo Samotáři. Kromě toho ztvárnil spoustu divadelních rolí.

Ivan Trojan / Zdroj: youtube.com

Během své kariéry získal pět Českých lvů v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli a dva České lvy v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli. Kromě toho je držitelem Ceny Thálie a ocenění TýTý.

V roce 1992 se Ivan Trojan oženil s kolegyní Klárou Pollertovou.

Ivan Trojan / Zdroj: youtube.com

Podle serveru Blesk.cz se pár rozešel loni a herečka se už odstěhovala z bytu, kde oba bydleli. Na konci loňského roku manželé navštívili notáře, prý projednali společný majetek.

Ivan a Klára mají čtyři syny. František a Josef se rozhodli jít ve stopách svých rodičů, zahráli si již v několika filmech.

Ivan Trojan / Zdroj: youtube.com

Jejich mladší bratři Antonín a Václav zatím na práci nemyslí, chodí do školy.

Ivan Trojan je oblíbený herec, a není divu, že o něm česká skupina Vypsaná FiXa napsala písničku.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení