Jan Punčochář všechny šokoval svojí proměnou: Takhle štíhlý vzhled rozhodně nikdo nečekal

Významná osobnost gastronomického světa, šéfkuchař a porotce MasterChefa Česko, Jan Punčochář, nedá nikomu prostor k pochybám ohledně své schopnosti pustit se do práce s plným nasazením! Nedávno na svém Instagramu odhalil úchvatnou transformaci, která jeho fanoušky doslova ohromila. Jak dosáhl svého nového vzhledu a co ho motivovalo k této změně?
Hashtagy článku: #Proměna #Punčochář
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Významná osobnost gastronomického světa, šéfkuchař a porotce MasterChefa Česko, Jan Punčochář, nedá nikomu prostor k pochybám ohledně své schopnosti pustit se do práce s plným nasazením! Nedávno na svém Instagramu odhalil úchvatnou transformaci, která jeho fanoušky doslova ohromila.

Ve sdílené fotografii, zachycující jeho předchozí a současný vzhled, je jasně patrný úžasný pokrok, kterého dosáhl. Punčochář, známý nejen svou kulinářskou virtuozitou, ale také dříve trochu robustnější postavou, se nyní může pyšnit štíhlou a svalnatou postavou.

V doprovodném textu k obrázku s humorem využívá snímky z minulosti a nechává své fanoušky hádat, co způsobilo tento výrazný úbytek váhy. Cesta k novému vzhledu však rozhodně nebyla snadná.

Foto: instagram.com

„Roman Staša mi před lety dal ránu motivace a začal jsem pravidelně cvičit. Nejhorší bylo, když si sedl na balón a začal mě hecovat, ať makám,“ smál se Punčochář. Vytrvalost a disciplína se nakonec ukázaly jako klíčové – výsledkem je úbytek úžasných 20 kilogramů!

Nový vzhled Jana Punčocháře vyvolal na Instagramu bouřlivý ohlas. Jeho fanoušci ve vyjádřeních obdivu nešetří. Jan Punčochář dokázal, že s odhodláním a tréninkem je možné dosáhnout pozoruhodných výsledků. Jan Punčochář je inspirací pro všechny, kdo chtějí změnit svůj životní styl a dosáhnout svých cílů.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení