Kamarádi vyhecovali na párty muže, aby snědl ještěrku. Po 10 dnech zemřel

Kamarádi dokážou kolikrát jednoho člověka pořádně vyhecovat. O to více, když se hecuje na párty. Takova kamarádská hecovačka se však stala osudnou čtyřiatřicetiletému otci od rodiny Davidu Dowellovi.
zdroj: Facebook 2x
reklama

Australan se na párty se svými kamarády vsadil, že sní ještěrku. Mnozí ho jistě hecovali ve stylu "To neuděláš!"

David se "pochlapil" a ještěrku snědl. Z hloupé sázky se ovšem následně stala jeho životní sázka. Boj o přežití, který bohužel prohrál.

Otec tří dětí odešel z párty domů bez žádných komplikací. Po pár hodinách však začala bolestivá muka, která vyústila po deseti dnech v jeho smrt.

Muž měl silné zvracení, průjem, horečky a křeče. Rodina tak zavolala záchranáře, kteří nejprve diagnostikovali obyčejnou střevní chřipku. Jelikož byly přiznaky silné, lékaři záhy pojali podezření, že by mohlo jít o salmonelu a tak ho raději převezli do nemocnice.

David si zřejmě skrz alkoholové opojení příhodu s ještěrkou vůbec nepamatoval. O tomto incidentu informoval rodinu až jeden z kamarádů po několika dnech, kdy se začal jeho zdravotní stav prudce zhoršovat.

Muži se totiž nafouklo břicho jako v šestém...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Muži se totiž nafouklo břicho jako v šestém měsíci těhotenství a to nikdy neznačí nic dobrého. Navíc z něj vycházela černá moč a zvracel zelenou žluč.

Ani tato informace, která se nakonec k doktorům dostala, bohužel Australana nezachránila. Ke konci se mu naplnily plíce tekutinou, která stékala do žaludku a po deseti dnech, kdy si prožil bolestivé peklo, zemřel.

Rodina popsala, že David umíral v naprosté agónii. Jedna hloupá sázka na párty tak skončila obrovskou tragédií a velkým utrpením pro muže samotného i jeho rodinu, která tímto přišla o manžela a otce.

Odborníci se shodují, že přiznaky byly mnohem silnější než u jakékoliv formy salmonely. Spekulují tak o tom, že za smrtí mohly stát paraziti, kterým byla ještěrka hostitelem a muž je pozřel spolu s ní. Místní ještěrky, žáby a hadi nesou podle nich v sobě spoustu parazitů a tak se tato příčina jeví jako pravděpodobná.

"Nejezte nic, co není k jídlu určené," dodávají odbornící závěrem.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 6x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení