Karolína z Ukrajiny zneužívá mistrovství světa v hokeji: Propaguje v Česku svůj OnlyFans


Hashtagy článku: #OnlyFans
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Ukrajinská OnlyFans tvůrkyně Karolína Jágrová využívá mistrovství světa v hokeji k propagaci svého profilu, což vyvolalo vlnu kontroverze. Jak na její aktivity reaguje veřejnost a co se děje na sociálních sítích?

K promování OnlyFans využívá mistrovství světa v hokeji: Lidem ale vadí, že je Karolína z Ukrajiny

Na instagramové scéně se objevila nová OnlyFans tvůrkyně, která napodobuje styl influencerky Anny Hamannové alias Kafuu. Karolína Jágrová, Ukrajinka propagující svůj profil na platformě OnlyFans, využívá mistrovství světa v hokeji k získání pozornosti. Oblečená v dresu české hokejové reprezentace upoutává pozornost nejen svými fotografiemi, ale i kontroverzními výroky.

První kroky na Instagramu

Karolína svůj první příspěvek na Instagramu přidala 10. května, kdy česká hokejová reprezentace odehrála svůj první zápas na letošním šampionátu. Fotografie, na které pózovala před hokejovým stadionem s šálou v českých barvách, nezpůsobila žádné zvláštní reakce. Pozornost přitáhla až dalšími příspěvky, například fotografií s obrovským plakátem hokejisty Davida Pastrňáka. Její svůdné pózování vzbudilo obdiv i kritiku, přičemž mužští fanoušci nešetřili pochvalnými komentáři.

Kontroverzní výroky a reakce veřejnosti

Karolína začala přidávat videa s hokejovou tématikou a využívala i odvážné výroky. „Roztáhni mi nohy a já ti tam pošlu kotouč tak, jak se sluší a patří,“ řekla například v jednom z videí. Tato prohlášení přilákala mnoho mužských fanoušků, ale zároveň i vlnu negativních reakcí poté, co bylo zřejmé, že Karolína není Češka, ale Ukrajinka.

Nenávistné komentáře

Mnozí lidé byli rozhořčeni faktem, že cizinka podporuje českou hokejovou reprezentaci a vyjadřovali své nesouhlasné názory velmi ostře. „Lol, vaši chlapi umírají na frontě a vy tu ze sebe akorát děláte lopaty. Ty vle, ani neumíš mluvit, vrať se na Ukrajinu,*“ a další urážky se objevovaly pod jejími příspěvky. Někteří kritici dokonce šli tak daleko, že jí doporučovali vrátit se zpět na Ukrajinu a podporovat tamní tým proti Rusku.

Získávání pozornosti a provokace

Navzdory kritice dokázala Karolína přitáhnout značnou pozornost. Během jednoho týdne získala přes 8 tisíc sledujících, a to i díky placené reklamě svého účtu na Instagramu. Zdá se, že si uvědomila, že i negativní reklama je stále reklama, a začala pobouřené Čechy provokovat. V několika videích mluvila o tragicky zesnulém hokejistovi Karlu Rachůnkovi, což vyvolalo další vlnu nenávistných komentářů. „Absolutně nemáš právo na to si brát někoho takového do huby!“ zněla jedna z mnoha reakcí.

Pokračující propagace OnlyFans

Navzdory nenávistným komentářům Karolína nepřestala propagovat svůj profil na OnlyFans. Často se svlékala ve videích a lákala zájemce na explicitní obsah dostupný na jejím profilu. I když některé muže odrazuje fakt, že je Ukrajinka, její počet sledujících stále roste a kontroverze kolem její osoby ji jen dále zviditelňuje.

Jak se bude situace vyvíjet a zda se Karolíně podaří udržet si zájem fanoušků navzdory negativním reakcím, ukáže až čas. Její příběh je však důkazem, že v dnešním světě sociálních médií mohou i provokace a kontroverze vést k výraznému zviditelnění.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení