Kurýrka DPD doručila balík s drahým zbožím hodem přes vrata. Usvědčilo ji video

Kurýrka přepravní společnosti DPD si na začátku letošního února nelámala příliš hlavu s doručením balíku a hodila jej příjemci jednoduše přes vrata. Usvědčilo ji video z kamerového záznamu majitele domu.
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (1 vote)

K incidentu došlo na začátku února v obci Obora u Loun. Kurýrka doručovala balíček s elektronikou, ale zřejmě se řídila heslem "není čas, ztrácet čas" a tak příjemci doručila balíček hodem přes vrata.

"Nikdo mi nevolal, nezvonil, ani netroubil. Protože ale na tom místě běžně parkuji vlastní dodávku, mám na domě bezpečnostní kameru. Když se mi poté ozval alarm na mobilním telefonu, byl jsem zrovna v zaměstnání, tak jsem se okamžitě podíval na záznam," popsal situaci příjemce.

Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět, že...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Na záběrech bezpečnostní kamery je vidět, že kurýrka vzala balík a hodila jej přes vrata. Tam balíček našla posléze manželka příjemce. Hned po "doručení" zásilky odjela řidička DPD i přes zákazovou značku pryč.

Po zhlédnutí videa a vzhledem k tomu, že zásilka chrastí, příjemce volal se stížností na zákaznickou linku DPD, kde mu bylo sděleno, že reklamaci může provést pouze u poškozeného zboží. Příjemce však odmítl zásilku otevřít, aby nedošlo k podezření, že mohlo dojít k poškození zboží později.

Podle vyjádření DPD je chování kurýrky zcela neomluvitelné a hodlají celou situaci řešit.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení