Lucie Vondráčková všechny překvapila svojí proměnou: Ze zpěvačky už není blondýnka

Lucie Vondráčková, známá česká zpěvačka, se ve svých 44 letech rozhodla pro radikální změnu image. Navzdory kritice se zaměřuje na to, aby ladila se svým mladším partnerem Zdeňkem a připravila se na velký koncert oslavující 35 let na hudební scéně. Jaký je nový vzhled Lucie a jaké reakce vyvolal mezi jejími fanoušky?
Hashtagy článku: #ŽádnéNicNásNenapadlo
zdroj: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
4.5/5 - (2 votes)
Foto: instagram.com

Lucie však na tato slova nedává, a spíše se zaměřuje na to, aby ladila svůj mladistvý styl se svým o 18 let mladším partnerem Zdeňkem. Nedávno však oznámila, že se odhodlala k radikální změně svého image. A to nejen kvůli novým začátkům, ale také proto, že se blíží velký koncert, na němž bude slavit úctyhodných 35 let na hudební scéně.

reklama
Foto: facebook.com

Kromě příprav na samotný hudební program připravuje Lucie také překvapení ve formě nového účesu. Na svých sociálních sítích se už chlubila svým novým vzhledem a fanoušci jsou nadšení. „Stále stejná kočka jako v Marmeládě," komentuje jeden z nich nadšeně. Další komentáře jako "Krásná, úžasná, perfektní" jen potvrzují, jak bude Lucie Vondráčková vypadat jistě skvěle.

Zda se tato změna image odrazí na její kariéře a fanoušcích, se dozvíme až na zmíněném koncertu. Nicméně je jasné, že Lucie je odhodlaná jít novým směrem a ukázat světu svou plnou osobnost a umělecký talent ve všech jeho podobách. Jedno je jisté - všechny oči budou upřeny na ni a na její nový pódiový styl.

Pokračujte ve čtení.

VRÁTIT SE NA PRVNÍ STRANU

4.5/5 - (2 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení