Manželka Karla Šípa se ukázala na veřejnosti se synem: Z Honzíka už je mladý muž. Ta podoba je neuvěřitelná

Syn Karla Šípa doprovodil svou matku Ivu na premiéru filmu Svatá v kině Lucerna. Přítomnost mladého Jana Šípa překvapila mnohé, protože se na veřejnosti dlouho neobjevoval. Jaký je příběh této rodinné dvojice a co na premiéře zaznělo?
Hashtagy článku: #Karel Šíp
zdroj: Foto: youtube.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Rodinný doprovod na premiéře filmu Svatá

Iva Šípová, manželka Karla Šípa, se objevila na premiéře filmu Svatá po boku svého syna Jana. Karel Šíp se premiéry zúčastnit nemohl kvůli divadelnímu představení, jak informoval web Super.cz. Syn Jan, kterého má Karel Šíp s o 31 let mladší manželkou Ivou, se s radostí ujal role doprovodu.

Překvapivá přítomnost Jana Šípa

Jan Šíp se za poslední roky příliš na veřejnosti neobjevoval, a jeho přítomnost na premiéře proto překvapila mnohé. Mnozí s údivem sledovali, jak z malého kluka vyrostl statný mladý muž, který letos oslaví 21. narozeniny. Jan si nechal narůst dlouhé vlasy a je svému otci velice podobný.

Foto: instagram.com

Hrdost matky a rodinná podpora

Iva Šípová se s úsměvem svěřila, že je na syna pyšná a že je ráda, že ji na premiéru doprovodil. „Jsem na Honzíka opravdu pyšná. Je úžasné, jak vyrostl a jaký je z něj mladý muž. Moc mě těší, že tu se mnou dnes je,“ uvedla pro přítomné novináře.

Pozitivní reakce a rodinná soudržnost

Přítomnost Jana Šípa na premiéře filmu Svatá byla přijata velmi pozitivně. Hosté premiéry ocenili jeho podobu s otcem Karlem Šípem a chválili jeho vzhled i vystupování. Iva Šípová se po celou dobu premiéry usmívala a bylo zřejmé, že rodinná podpora je pro ni velmi důležitá.

Závěrem

Premiéra filmu Svatá nebyla jen kulturní událostí, ale také příležitostí vidět rodinnou soudržnost a podporu mezi členy rodiny Šípových. Jan Šíp, který se na veřejnosti objevuje zřídka, přinesl radost nejen své matce, ale i všem přítomným hostům.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení