Máte rádi svaly? Tenhle jich má až moc! Místo dřiny ve fitku si pícha růstovou látku Synthol

Tohle je tak neesticky hnusné, že je snad lepší být i úplně vychrtlý chrt. Nehledě na to, že píchání této látky do svalů má i zdravotní rizika.
Hashtagy článku: #Šokující #Sport #Trapasy #Video
zdroj: Youtube
reklama
5/5 - (1 vote)

Tímto bicepsovým šarlatánem, který "vyzrál" nad cvičením je Arlindo de Souza (43) z Brazílie. Tento zedník, což je jeho povoláním, se rozhodl, že bude mít větší svaly jak Arnold Schwarzenegger. Nemožné? Vůbec ne, ale má to jedno ALE...

Po aplikacích látky Synthol svaly nerostou stejně jako po poctivém cvičení a poctivě vedeném jídelníčku. Svaly se různě nafukují, a "rostou" i tam, kde při běžném cvičení ne. Výsledkem je tedy pravý opak, který chceme cvíčením získat, a to naprostá neestetičnost, která spíše připomína nějakou deformaci než pěkně vypracované tělo.

Další nevýhodou je to, že když poctivě posilujete, zvyšuje se vám také vaše síla. Arlindo toho při pouhém vpichováním této látky, ale ve skutečnosti mnoho nezvedne.

Doktoři také varují, že užívaní této látky do svalu může způsobit jisté komplikace, které by mohly vést až k amputaci končetiny, či dokonce ke smrti.

autor: c

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (1 vote)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení