Vyčerpaná matka byla v kavárně se 3 dětmi. Zde uslyšela větu od staršího páru, která jí zlepšila den

Rodičovství není žádná pohoda, zejména pokud máte více dětí a zlobí. Vše se však dá zvládnout, přečtěte si velice zajímavý příběh jedné maminky z Austrálie.
Hashtagy článku: #Děti #Krásné
zdroj: Instagram, bubs2bikinis 2x
reklama
4.3/5 - (46 votes)

Anna je matkou 3 dětí. Jednou se s nimi zastavila v kavárně, děti byly živé a hlučné jako každé jiné děti v jejich věku. Po chvíli však slyšela větu od staršího páru, ktérá ji naprosto dostala!

O svůj zážitek se posléze musela podělit s lidmi na Instagramu:

zdroj: Instagram, bubs2bikinis

Anna napsala:

"Byla jsem sama s dětmi, Madi jsem měla v nosiči, protože byla unavená, Lachie plakal nad jeho rozlitou sklenicí a Sammy běhal po kavárně. Část mě se chtěla smát, ale druhá polovička chtěla sedět na zemi, plakat a křičet: "Pomozte mně, jsem vyčerpaná, nemůžu být dnes mámou!!!"

Potom jsem to však uslyšela. Těch pár slov, které všechno změnily...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Potom jsem to však uslyšela... Těch pár slov, které všechno změnily... "Byly to nejkrásnějí dny našeho života", ozvalo se od vedlejšího stolu. Otočila jsem se, usmála jsem se... VÁŽNĚ?! A starý muž s dámou prikývli, a pani řekla: "Zdaleka ty nejlepší".

Chaos okolo mě najednou jakoby nebyl takový bolestivý a frustrující. Chtěla jsem zastavit čas, protože jsem si v tento moment uvědomila, že jednou budou i moje děti vyrůstat s vlastními dětmi a už mě nebudou potřebovat.

zdroj: Instagram, bubs2bikinis

Najednou mi prišlo, že...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Najednou mi prišlo, že jednoho dne i já budu sedět v kavárně a dívat na mladé maminky a děvčata s jejich dětmi a přát si, aby naše děti tak rychle nevyrostly. Těchto pár slov se opakovalo v mé hlavě pořád dokola.

zdroj: Instagram, bubs2bikinis

Víte proč? Protože je to pravda! Pochybování, vstávání 100-krát za noc, špatný spánek, rozházený dům, nekonečné umývání, neustále vyčerpání. Jednoho dne mi toto všechno bude chybět!"

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.3/5 - (46 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení