MikeJePan zrušili kanál, konec na Youtube! Co teď? Půjde pracovat?

Fanoušci z řad dětí pláčou, "hateři" se radují! Youtube smazalo kontroverznímu MikeJePan jeho kanál s více než 300 tisíci odběrateli. Ale hlavně, že je POHODA.
zdroj: Instagram, MikeJePan/Youtube/BulWar.cz
reklama
4.4/5 - (14 votes)

MikeJePan dlouhodobě porušoval nejen práva osob zachycených na jeho veřejně poublikovaných videích, ale i provozní podmínky samotného Youtube. 

Youtube mu tedy stejně jako v minulosti Facebook smazal účet s nemalým počtem fanoušků.

A to zabolí... I takového internetového "kinga" jakým je MikeJePan.

Ještě žije šance, že mu vyjde odvolání a kanál se vráti v nezměněné podobě zpět, ale není to zase tak pravděpodobné. Youtube je stejně jako například Facebook přísný v dodržování svých pravidel.

Co teď? Půjde poctivě pracovat?

Že by nastoupil MikeJePan například někam k pásu a začal se živit manuální prací je téměř vyloučené. Jeho manuální "zdatnost" jsme mohli vidět nedávno v prvním díle Zláte mládeže, kde aktéři navštívili třídírnu odpadu. Důležitějším faktorem však je, že za celou dobu účinkování na Youtube si vydělal docela slušné peníze. Pokud se uskromní, tak z těchto peněz určitě bude moci žít delší dobu. Co však na takové uskromnění řekne jeho přítelkyně?

V prvním díle Zlaté mládeže jsme viděli, že by MikeJePan jako žebrající bezdomovec pravděpodobně také neuspěl, takže tuto variantu jeho další obživy můžeme rovněž zavrhnout.

Vyloučené ovšem není ani to, že Youtube kanál založí úplně znovu, ale není pravděpodobně, že by dokázal vybudovat takovou základnu fanoušků, jakou měl. Přece jen mezitím spousta jeho fanoušků dospěla. Tento fakt dokládá i to, že na novém Facebookovém profilu se mu podařilo po obnově nasbírat pouhých 6500 fanoušků oproti 100 tisícům fanoušků na původním profilu. "Sláva" MikeJePan zřejmě utrpěla poslední ránu...

Nejvíce se nyní raduje jeho největší "hater" Petr Vojnar, který MikeJePan vtipnými komentáři kritizoval již delší dobu.

Podívejte nyní na jeho oslavné video, po tom, co se dozvěděl, že ke smazání účtu jeho úhlavního internetového rivala opravdu došlo.

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.4/5 - (14 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení