Ministr Roman Prymula pobavil. Domácí hrátky povoleny, ale jen s prověřeným partnerem

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Nový ministr zdravotnictví si teprve včera založil Twitter pro lepší komunikaci s občany a už stihl pobavit.
reklama

Včera na svém nově založeném Twitteru napsal svůj první příspěvek, ve kterém žádá občany, aby zůstali přes deštivý víkend raději doma a četli si knihu. "Byl mi založen Twitter. Děkuji kolegům ze @ZdravkoOnline. Chci požádat všechny naše spoluobčany, aby využili deštivého prodlouženého víkendu k tomu, aby zůstali doma. Četli si knížky, dívali se na filmy a užívali si rodinu. A nainstalovali si @RouskaE. Pomohou omezit šíření viru," napsal Prymula na Twitter.

Řada lidí se na ministra poté vrhla s nejrůznějšími dotazy, Prymula pak překvapil tím, že na některé odpovídal, a to i vtipně. Není divu, že za den nasbíral již 5000 sledujících.

Nejvíce pikantní dotaz nabídla uživatelka Eva, která se ptala na to, zda může provozovat doma domácí hrátky. Prymula měl jasno. "Tyto aktivity jsou povoleny, ale pouze s prověřeným partnerem," odpověděl, čímž pobavil mnoho lidí.

Některým to však nestačilo, a tak se ministra ještě dotazovali, zda před aktem musí prokázat negativní test na covid-19. Přidali se i další podobné komentáře, na ty však už Prymula nereagoval. Inu, správně. Všeho s mírou, i s humorem.

Podívejte nyní na celou diskuzi v galerii.


GALERIE (3x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení