Mládá dívka (16 let) byla znásilněna na poli u Litoměřic. Pachatelem je utečenec z Německa

Na Litoměřicku došlo ke znásilnění teprve šesnáctileté dívky. Pachatelem je utečenec z Německa, který měl být vyhoštěn. Násilník byl krátce po činu zadržen policií ČR.
Hashtagy článku: #Česko #Litoměřicko #Šokující
zdroj: Archív
reklama

Podezřelý pachatel s policií nekomunikuje, jedná se původem o Afričana. Něměl u sebe žádné doklady, není jasné zda pochází z Lybie nebo Mali. Muž pouze uvedl, že je mu 30 let a později u soudu sdělil, že by se rád dostal do Francie.

Hrůzný incident se stal na poli kousek od obce Lukavec, která leží zhruba 10 kilometrů od Litoměřic. Pachatel mladou dívku nejprve znásilnil a pak jí ukradl telefon.

V roce 2017 žádal v Německu o azyl, žádost mu však byla zamítnuta. Na území Německa se poté pohyboval v režimu tzv. strpění. V roce 2018 ho něměcká policie vícekrát řešila kvůli násilné trestné činnosti. V letošním roce měl poté ještě další záznam.

Je otázkou, co cizinec pohlédaval v České republice a už vůbec to, proč jej Německo přes opakovanou trestnou činnost vedlo v režimu tzv. strpění a nedeportovalo.

Muž byl poslán do litoměřické vazební věznice, kde bude čekat na soud. Za znásilnění hrozí pachateli nyní až 8 let vězení.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení