Monika Bagárová se pochlubila snímky s maminkou: Vypadají jako sestry, fanoušci jsou v šoku

Monika Bagárová, talentovaná a oblíbená zpěvačka, se nechává často slyšet na svých sociálních sítích, kde se s radostí podělí o okamžiky ze svého osobního života. Tentokrát se rozhodla oslavit svou milovanou maminku při příležitosti Svátku matek a nešlo to jinak než s velkým nadšením. Jaké reakce vyvolaly její upřímné projevy lásky a vděčnosti?
Hashtagy článku: #Monika Bagárová
zdroj: Foto: instagram.com/Koláž: bulwar.cz
reklama
Rate this post

Monika Bagárová, talentovaná a oblíbená zpěvačka, se nechává často slyšet na svých sociálních sítích, kde se s radostí podělí o okamžiky ze svého osobního života. Tentokrát se rozhodla oslavit svou milovanou maminku při příležitosti Svátku matek a nešlo to jinak než s velkým nadšením.

Ve svém emocionálním příspěvku Monika nešetřila chválami a vděčností vůči své matce za veškerou lásku a péči, kterou jí věnuje. „Moje maminka je ta nejúžasnější a nejlepší maminkou i babičkou, jakou si dokážu přát,“ prozradila srdceryvně zpěvačka.

Aby této důležité události dodala ještě více slavnostního lesku, Monika se podělila na Instagramu o několik rodinných fotografií, na nichž se skvěle baví s maminkou. Její fanoušci, ti věrní, kteří ji podporují a obdivují, se okamžitě chopili klávesnic a nešetřili pochvalami pod příspěvkem.

Foto: instagram.com

Jedna z fanoušek, Michaela, se nechala slyšet: „Maminka je opravdu moc hezká dáma a vy jste hodně po ni.“ Další, Honza, komentoval s humorem: „To nebude máma, to je spíš sestra, vždyť pokud to je máma, tak teda vypadá na 27 let. Určitě to bude sestra.“

Drobné poznámky obdivu a uznání se nesly také ve znamení krásy a mládí Moničiny maminky. „Krasavice! Mamka nestárne, čím dál krásnější,“ napsala Klaudia. A Galina přidala: „Máte krásnou mámu.“

A nechyběli ani ti, kteří se naštvali trochu s nadsázkou: „To je mamka? V kolika letech vás měla? Ve dvanácti? Krásnou maminku máte.“ S takovými reakcemi Monika a její maminka jistě tančily radostí a byly hrdé na to, jak krásná je jejich rodina.

Foto: instagram.com

V nedávném rozhovoru pro server Super.cz Monika prozradila jednu nečekanou věc o své mamince – ta totiž jednoho dne v minulosti zaskočila jako modelka a podle všeho si ve své roli velmi dobře vedla.

Je jasné, že Monika Bagárová se svou maminkou sdílí nesmírně silné pouto lásky a vzájemného porozumění, které je zřejmě vidět i na těch roztomilých rodinných fotografiích. S takovou podporou a láskou není pochyb o tom, že Monika bude pokračovat ve své úspěšné kariéře s obrovským nadšením a hrdostí na své kořeny.

Pokračujte ve čtení.
Rate this post
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení