Monika Štiková ukázala svou matku. Máma vypadá v 69 letech líp jak její dcera

Monika Štiková po boku svého zajíčka očividně omládla. Elixír mládí se ovšem dost možná v jejich rodině dědí z generace na generaci. Monika se totiž nyní na svém Instagramu pochlubila svou děvětašedesátiletou maminkou, která vypadá na svůj věk opravdu parádně..
zdroj: Instagram, stikovamonika 2x
reklama
5/5 - (4 votes)

Monika je sice se svými dvěma dcerami rozhádaná na nože, ale jinak žije dost možná svou nejšťastnější etapu života.

Kromě toho, že výrazně zhubla, tak momentálně žije spokojeně po boku svého mladého jednadvacetiletého přítele. Žijí spolu v Německu, kde v jedné z nižsích lig hraje přítel hokej.

Nyní se pochlubila následující fotkou se svou maminkou Jindřiškou...

zdroj: Instagram, stikovamonika

Fanoušci na jejím Instagramu začali fotku komentovat v superlativech. "Si děláte srandu?! Máte nádhernou maminku!" napsala například jedna z nich. Většina komentující narážela na to, že vypadají spíše jako sestry a ne matka s dcerou.

Někteří by se dokonce nebáli říci, že maminka Moniky vypadá lépe jak její vlastní dvaadvacetiletá dcera, která trpí nadváhou a veškeré snahy o hubnutí jí příliš nevycházeji. Ovšem pokud Charlotte podědila schopnost stárnout s grácií po své babičce, možná i ona se bude moci pochlubit za několik desítek let opravdovým uměním stárnout.

Co říkáte na paní Jindřišku? Sluší jí to?

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (4 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení