Muž na Slovensku si nechtěl nasadit v tramvaji respirátor. A tak kladivem rozbil okno

I na Slovensku se najdou rebelové, pro které je velký problém nasadit si roušku či respirátor v místech se zvýšeným počtem lidí, jakým bez pochyby vozy MHD jsou.
zdroj: TV Markíza
reklama
5/5 - (3 votes)

Slovák odmítal dodržovat protiepidemiologická opatření, kdy si během cesty tramvají ve městě Vyšné Hágy nenasadil respirátor.

Řidič tramvaje následně zastavil a rebela na nutnost nošení respirátoru ve voze, který řídí, upozornil. Ten začal řidiči vulgárně nadávat. Řidič si sprosté jednání muže nenechal líbit. Tramvaj zastavil, zavřel dveře a přivolal na místo policii.

Rebelující Slovák však neváhal a vytáhl si kladivo, kterým se rozhodl probít se z tramvaje ven.

"Agresivního siláka v bomberu se pomocí policie podařilo identifikovat jako ‚známou firmu‘. Věříme, že útočník před trestem ani před náhradou škody neunikne,“ řekl pro TV Markíza mluvčí Železniční společnosti Slovensko Tomáš Kováč.

Na videu pořízeném kolemjdoucími je vidět...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Na videu pořízeném kolemjdoucími je vidět, jak si rebelující muž vezme do ruky kladivo a tluče s ním o okno tramvaje, které následně rozbije. Následně do okna udeří i rukou.

"Tyvole, to je k**ot na entou," komentovali udivení kolemjdoucí podobnou mluvou jako rebel a nevěřili svým očím.

Podle svědků se muž za pomocí kladiva dostal z tramvaje nakonec ven. Policie však identitu výtržníka zná, jedná se prý o "známou firmu", a tak jeho dopadení je jen otázkou času.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení