Muž vyrobil své přítelkyni dřevěný přívěšek. Rok a půl v něm nosila něco, co ji v životě nenapadlo

Australan Terry se zachoval jako pozorný přítel, když své milé vlastnoručně vyrobil přívěšek. Přítelkyně Anne si jej ihned oblíbila a nosila jej každý den. Po roce a půl se ovšem dozvěděla magickou pravdu o tom, co skrývá uvnitř!
Hashtagy článku: #Krásné #Video
zdroj: Youtube
reklama
4.1/5 - (28 votes)

Terry jej vytvořil z borovicového dřeva a dal ji ho jako dárek na jejich společné výročí. Uplynul rok a půl, pár žil stále pospolu a tak se rozhodl odhalit Anne tajemství jejího amuletu.

Zrovna, když byli na dovolené ve Skotsku u jeskyně Smoo Cave, tak Terry řekl Anne, aby se připravila, že si udělají fotku a zeptal se jí, jestli mu na chvíli náhrdelník nepůjčí. Mezitím, co se Anne chystala na fotku, Terry nastavoval stativ s kamerou.

Nyní nastal čas říci o přívěsku celou pravdu...

Terry si jej vytáhl z kapsy, klekl si, otevřel jej a odhalil tak to, co v něm bylo celý čas skryté! "Vždy jsem miloval myšlenku dát někomu dárek, aniž by poznal jeho skutečnou hodnotu", okomentoval tento magický moment Terry.

Jakmile otevřel náhrdelník, naprosto okouzlená Anne okamžitě zakřičela "ano". "Ty seš blázen, mohla jsem ho ztratit!", vzápětí dodala. Nosila náhrdelník opravdu všude - na nákupy, v práci, při cestách, riziko zráty tedy bylo opravdu velké.

Terry přiznal, že ho reakce lidí naprosto překvapila, čekal totiž, že tato příhoda pobaví jen rodinu a pár přátel. Jejich příběh se však začal šířít po celém světě.

No podívejte na to...

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.1/5 - (28 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení