Nejsme tu pro progresivní levici a totalitáře, napsala zubní klinika v Praze. Progresivisté zuří

Pražská zubní klinika Smart Care vzbudila vášně na sociálních sítích poté, co zde začal kolovat úryvek z jejich webu o tom, že jimi nabízené služby nejsou pro příznivce totalitních režimů, vyznavače dezinformací či pro mladou progresivní levici.
zdroj: Google, Smart Care
reklama
5/5 - (3 votes)

Ne že by to snad vzbudilo výraznější reakce mezi vyznavači dezinformací, kteří jsou nyní naplno zaměstnáni tím, jestli jim chce vpichnout koronavirovou vakcínu Bill Gates nebo George Soros či snad milovníky totalitních režimů, ale to stejné se rozhodně nedá říci o reprezentantech progresivní levice.

Ti zasypali Google recenze kliniky negativními hodnoceními, které nehodnotí zubní ošetření, ale právě vyslovený názor na webu.

zdroj: Google recenze / Smart Care

Někteří, kterých se tento text dotknul, dokonce kontaktovali Českou stomatologickou komoru, aby toto údajně diskriminační a nevhodné jednání prověřila.

Soukromá zubní klinika na svém webu píše, že její služby nejsou pro "příznivce všech totalitních směrů, ruského, čínského, muslimského" či "vyznavače, dezinformací, manipulace, lží, zastrašování a nesvobody". Nechce tam ani "příznivce rasismu, protože jen a pouze All lives matters".

Vášně však vzbudila zejména pasáž, ve které se uvádí, že klinika není "pro mladou západní progresivní levici, která blazeovaná dlouhodobým žitím ve svobodě, nadbytku a pokroku (které jim nekonečně tvrdou prací vybojovali jejich rodiče a prarodiče), která nyní objevuje a prosazuje nepoznané a nezažité totalitní ideály a cenzuru a ostrakizaci lidí s jiným názorem vedoucí k destrukci individuálních svobod a svobody slova," komentuje bohatě tento bod klinika.

zdroj: Google recenze / Smart Care

Podle kliniky se však nejedná o nic závazného a ošetřují všechny bez rozdílu a jejich výrok na webu považují za nadsázku.

Zdá se však, že v jistém smyslu uhodila klinika hřebíček na hlavičku.

reklama
Pokračujte ve čtení.
5/5 - (3 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení