Neskutečné! Žena zachránila život svůj a dětí tím, že si objednala pizzu

Pizzu si většinou objedáváme z toho důvodu, abychom zabránili pocitu hladu v našem žaludku. Tentokrát ovšem takové objednání pizzy dokázalo zabránit velkému neštěstí!
Hashtagy článku: #PIzza #Šokující
zdroj: Youtube 2x
reklama
4.6/5 - (7 votes)

Cheryl Treadway se doma pohádala s přítelem Ethanem Nickersonem a situace se začala dramaticky vyostřovat, až do momentu, kdy Ethan uchopil do ruky nůž a začal své přítelkyni vyhrožovat.

Následně, když musela Cheryl vyzvednout děti ve škole, Ethan šel s ní, aby ji měl pod kontrolou.

Jakmile došli domů, situace byla stále napjatá. Žena se po předchozím incidentu s nožem necítila vůbec bezpečně a tak vymyslela na agresivního přítele velmi mazanou lest...

Pokračování článku na další stránce

[nextpage]

Cheryl požádala muže o telefon, aby mohla alespoň objednat dětem pizzu. Tu objednala přes místní obdobu aplikace Dáme jídlo.

Při objednávce pizzy však ukryla do poznámky k objednávce dvě skryté zprávy. Zaměstnanci aplikace následně okamžitě kontaktovali policii.

zdroj: Youtube

Jakmile dorazila policie na místo, situace byla vážná, Ethan se odmítal vzdát a celou rodinu držel stále jako rukojmí. Následně se policie dostala až do domu, kdy se jim násilníka podařilo přesvědčit o tom, aby rukojmí propustil. Ethan byl následně zadržený a obviněný z útoku pomocí zbraně.

Zaměstnanci rozvozové aplikace se vyjádřili, že nic takového během své práce v životě neviděli.

Kdo by to byl řekl, že takové obyčejné objednání pizzy může nakonec zachránit život, že?

reklama
Pokračujte ve čtení.
4.6/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Doporučené k přečtení