V nové Popelce z Norska budou i gayové. Lidé hodnotí už teď pohádku jako odpad

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Hashtagy článku: #Norská Popelka #Popelka 2021
Norská pohádka s názvem Tři přání pro Popelku se dostane do českých kin 23. prosince. Jedná se o remake slavné české pohádky Tři oříšky pro Popelku. Češi však začali norskou verzi na známém serveru ČSFD hodnotit už nyní. Pohádku pak většinou hodnotí jako odpad, aniž by ji viděli.
reklama
4/5 - (7 votes)

Český originál Popelky se na ČSFD pyšní vysokým hodnocením 86 % a patří zde k nejlepším filmům vůbec. Norská verze má ještě před premiérou hodnoceni pouze 5 %, což film řadí naopak k úplně největším propadákům. Po uvedení filmu do kin se pravděpodobně hodnocení změní.

Update: ČSFD hodnocení tohoto filmu, který v té době ohodnotily již desítky lidí, po několika dnech uzamknulo a chystá se jej znovu otevřít až po premiéře.

Kontroverzní reakce vyvolalo zejména to, že na rozdíl od původní české verze se v té norské má objevit i scéna s líbajícími se gayi. Původně však u nás měla být k vidění verze bez této scény. Producenti filmu však všechny ujistili, že homosexuální scény nechtějí upřít ani českým divákům, a tak čeští diváci uvidí norskou Popelku v plné verzi.

Pro mnohé milovníky originálu by však tato scéna mohla být poněkud nestravitelná, a tak je možné, že hodnocení na ČSFD může jít ještě dolů.

Podívejte nyní v galerii na známé scény z Popelky v norském provedení.

1

Obrázek 1 z 7

reklama
Pokračujte ve čtení.
4/5 - (7 votes)
Autorský
článekCo si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučené k přečtení